Атмасфера готує довершену дебютну платівку
// Enter.ua   
08.04.2007 11:16
АтмасфераКиївсько-львівський гурт "Атмасфера" (прим. - частинка "атма" має індійське походження) набирає гастрольних обертів. Під час останнього концерту в одному зі столичних клубів музиканти розповіли про свої наміри створити довершену платівку та презентувати чергову театрально-музичну виставу. Нагадаємо, початком другого важливого етапу в житті "Атмасфери" можна вважати перемогу формаці ї на минулорічному київському вибірковому турі фесту "The Global Battle of the Bands"...

 

Під час концерту музиканти непогано звучали і на цьому якісному звуковому ґрунті вдало презентували кілька свіжих пісень. Взагалі звук для "Атмасфери" річ дуже важлива. Складна звукова схема іноді заважає гурту звучати, так було на фіналі "Глобала" у Мукачево . Останній київський виступ "атмасферівців" потішив довершеністю матеріалу та вмілою маніпуляцією настроєм, на тлі яких активно виникали візуальні образи створюючи різноманітні уявні картини.

Дебютна платівка міститиме фолкову програму "Атмасфери", хоча від рокового матеріалу відмовлятися не варто було б, адже він також заслуговує на оприлюднення в такий спосіб. За словами музикантів диск має з'явитися цього року.
Охочі зможуть почути та побачити колектив 13 квітня у будинку офіцерів, де "Атмасфера" представить своєрідну театральну виставу, сценарій до якої написав Юрась Безталанний, а авторство музики належить музикантам "Атмасфери".
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 15-08-2008 15:52
 
Де можна скачати альбом "Знайти"?
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: