26 квітня. Крихітка Цахес в Одесі у рамках проекту ''Знай наших'' (оновлено)
// UAFORMAT.COM   
11.04.2007 11:33
БумбоксВ Україні, за підтримки однієї із ФМ-станцій, стартував черговий музичний проект, ціллю якого проголошено ознайомлення широких мас у великих містах України із найпопулярнішими вітчизняними виконавцями. Назвали усе це діло доволі невигадливо - "Знай наших!". За словами організаторів, проект має довгостроковий характер, передбачає також і "експорт" його учасників в інші країни.
Склад гуртів, які перебуватимуть у турі "Знай наших!" оновлюватиметься. Перші концерти заплановано провести у південних містах країни - Одесі, Херсоні, Миколаєві – та, чомусь, у Києві, де в принципі подібні безкоштовні збірні концерти для мас за участю українських музикантів є більше ніж звичними. Звідси і питання: як і ким організатори збираються здивувати столичну публіку?...

 

Ну, а поки відповіді на це питання ще не уснує, можна  принаймні назвати склад учасників першого концерту, який пройде 26-го квітня в Одесі у виставковому комплексі Морвокзалу. Це будуть Крихiтка Цахес, PLAYOFF (Одеса), Ріва Роччі (Луганськ), Рафинад (Одеса).

Щодо дат концертів в інших містах, то інформації про це від організаторів поки що не надходило. Слідкуйте за новинами та афішами у своєму місті.
Коментарів (13)
RSS-стрічка
1. 17-04-2007 03:07
 
26-го квітня. Морвокзал. 
І склад, наскільки я знаю, трохи змінився...
[ гість ]
 
Ірися
2. 19-04-2007 13:59
 
ТНМК не буде, а буде Бумбокс.
[ гість ]
 
Ірися
3. 20-04-2007 02:59
 
Жах, що ж це за організація така, вже третій раз доводиться змінювати інформацію...
зареєстрований
 
Vitaliy
4. 20-04-2007 17:40
 
Прошу зазначити, що мета даного проекту НЕ "ознайомлення широких мас з найпопулярнішими вітчизняними гуртами", а, якщо уважно читати анонс фестивалю, відкриття молодих і маловідомих гуртів. А те, що 20 відсотків цих гуртів, які візьмуть участь у концерті,є досить популярними, не повинно нікого ображати чи ставити під сумнів щирість організаторів (асоціації "Magic Box", яка не вчора народилася і давно працює у цьому напрямку). Причому "дивувати столичну публіку" і влаштовувати цирк завдання не стоїть,і це, знову ж таки, не черговий майданний концерт на шару. Перш за все, для меломанів і небайдужих до сучасної української музики це чудова можливість дізнатися про те, що до цього часу залишалося невідомим. Ви багато чули про "PLAYOFF" чи "Рафінад"?! Тому немає жодної причини скептично ставитися до подібних концертів. А навпаки, варто хочаб трохи порадіти, що є рух. А може і піти на один із них, навіть з більш простою і банальною назвою. Повірте, не в назві справа. "Зрі в корєнь"
[ гість ]
 
5. 22-04-2007 01:30
 
Та мені ідея сподобалась. І все дуже класно, але... 
І справді організація трохи поганенько спрапцювала. Про те, що концерту 12-го не буде я дізнавалася за день до концерту з сайтів заявлених колективів. А на сайті організаторів все було пучком. І в день концерта афішу не зняли.  
Це однозначно непрофесійно.
[ гість ]
 
Ірися
6. 22-04-2007 12:16
 
Трохи? 
 
Ти читала, що і Бумбокс вже відмовився і послав подалі таку організацію?  
 
Я вже запарився займатись оновленнями (вже чотири рази !! було після розміщення), тож інформацію знято з Афіші і головної стрічки допоки не буде нормальної інформації від організаторів, бо це взагалі якийсь ахтунг, так працювати неможливо
зареєстрований
 
Vitaliy
7. 22-04-2007 12:22
 
p.s. 
Про Плейофф і Рафінад, і навіть Ріва Роччі чув достатньо і навіть чув їхній матеріал. Плейофф можливо відомий менше загалу, але той же Рафінадт вже існує бог знає скільки. 
 
Краще ніж ображатись врахували ті помилки PR-стратегії, які було зазначено. Це якщо звичайно там взагалі є хоч якась серйозна PR-стратегія, бо я в цьому дуже сумніваюсь, судячи з усього )) 
 
Якщо не зробити висновків, то в мене є великі сумніви, що акція наступна взагалі відбудеться.
зареєстрований
 
Vitaliy
8. 22-04-2007 19:02
 
Шановні друзі!Дозвольте погодитись з вами щодо несерйозної організації. На жаль, так само як і вас, мене не повідомляли вчасно або взагалі про всі ті постійні зміни, що відбуваються навколо цього фестивалю і портять нерви і учасникам, і новинарям з меломанами. Моя вищенаведена думка була висловлена дещо з іншого приводу - мені не сподобалось подання новини, яке робилося ще ДО усіх цих непорозумінь, і я дуже не згодна зі скептичним оформленням неуважно прочитаного матеріалу про цілком актуальну подію. До того ж згадка про "PLAYOFF" та "Рафінад" стосувалася усіх, хто взагалі слухає музику (вибачаюсь якщо незрозуміло), і не музичні редактори -основна цільова аудиторія подібних фестів, у набагато глибших знаннях яких, у порівнянні з простою молоддю, ніхто не сумнівається.А як людині, що за проханням організаторів надсилала початкову новину музичним редакторам, у тому числі і Вам, пану Віталію(якого, повірте, ДУЖЕ поважаю=)) дезінформувати хотілося менш за все, і моєю метою було зробити цю інформацію загальноодоступною і зацікавити у тому, що сама, у своїй суті вважала і вважаю справою чудовою. Інше діло, що все обернулося не так вже й "чудово" і тому шкода. Маю надію, що скоро на цій сторінці з'являться самі організатори і відреагують на коментарі. Самій цікаво.
[ гість ]
 
Оля
9. 22-04-2007 19:20
 
Я вважаю скепсис з приводу ораганізації і концепції висловлений мною вище - абсолютно виправданий і обґрунтований. Власне повторюватись і щось пояснювати додатково не бачу сенсу - у матеріалі все є. 
 
Ваша справа надсилати інформацію, наша - подати її читачам. Оскільки ми не є нічим зобов'язаними організаторам, не є інфо-партнерами заходу чи співорганізаторами, то й вільні висловлювати свою думку з цього приводу, як вважаємо за потрібне без огляду на те сподобається вона комусь чи ні.
зареєстрований
 
Vitaliy
10. 23-04-2007 01:44
 
Вау... 
Вже й Бумбокса не буде... 
Організація фантастична... 
На жаль...
[ гість ]
 
Ірися
11. 23-04-2007 12:03
 
Віталію, а для чого тоді існує можливість висловлювати свої думки у відділі коментарів?! Я спробувала відстояти свою думку, ти свою - чудово. Шкода лише, що й краплини не порозумілися щодо згадих подій. У будь-якому випадку, полишимо образи - ми робимо спільну справу і неприємності на шляху не стоятимуть, якщо робити її щиро. Здається, хоч у цьому ми солідарні. Чи я помиляюсь?))
[ гість ]
 
Оля
12. 23-04-2007 12:08
 
гг, а в мене ніяких образ і не було ))
зареєстрований
 
Vitaliy
13. 23-04-2007 12:14
 
То чудово. )))))
[ гість ]
 
Оля

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

Останє оновлення ( 22.04.2007 12:22 )
 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: