Mad Heads XL: ''Найкраща мить'' – перший синґл з нового альбому
// UAFORMAT.COM   
08.04.2007 11:37
Mad Heads XLMad Heads XL після певного творчого затищщя оголосили про готовність представити нову композицію, яка стане першим синґлом з нового альбому гурту. Це буде романтична балада про справжнє і вічне кохання із назвою "Найкраща мить". Наразі готові 4 версії пісні. Оригінальна, записана групою на студії Олега Білого (гурт "White"), увійде до майбутнього альбому і стане музичною основою для відео кліпу, який гурт зніматиме із режисером Юрієм Морозовим найближчими днями у місті Прага (Чехія). У радіопросторі пісня "Найкраща мить" крутитиметься одразу у трьох версіях: "radio edit" (скорочена відносно альбомної), а також рокова та танцювальна від Віктора Странніка.
На деяких українських ФМ-станціях річ вже з'явилась у ротації. Що ж до відео, то за планами Mad Heads XL воно потрапить до ефіру телеканалів ближче до середини квітня.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 23-05-2007 15:38
 
Супер
Сьогодні придбала нову платівку "Найкращі балади та хіти" - суперова, класний настрій та класні композиції. А нова пісня "Найкраща мить" просто зачаровує. Не можу дочекатися нового альбому гурту, що вийде у вересні.
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: