Dazzle Dreams: ''свій до свого по своє'' (с)
// UAFORMAT.COM   
08.04.2007 11:50
Dazzle DreamsГурт Dazzle Dreams (D.Dreams) оголосив "Remixes Competition" – конкурс на найкращий ремікс свого останнього синґлу "Ікона". На переробку, яка переможе гурт обіцяє зняти кліп. Щоправда, не варто здогадатись, що ймовірно буде (так само) переробка вже існуючого кліпу на оригінальну версію "Ікони". Також кращий ремікс буде включено до дебютного альбому Dazzle Dreams, а ті роботи, що стануть "призерами" згодом з'являться на збіріці "D.Dreams Remixes".
Заради справедливості варто зазначити, що самі Dazzle Dreams є реміксерами хоч куди і не так давно брали участь у схожому конкурсі, що проводив світовий музичний лейбл Real World Music.
Свої конкурсні роботи можна надсилати на скриньку Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. до 1 травня. Музичні матеріали необхідні для створення реміксу можна завантажити тут .


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 18-04-2007 08:15
 
Feature is impposible if...?
Якщо мій ремікс дуже сильно вас зацікавить, то чи з"являться в мене шанси на подальшу співпрацю з вами ? Надішліть будьласка відповідь на форум на вашому сайті(ХХХ).
[ гість ]
 
ХХХ
2. 14-05-2007 14:56
 
hi
файну музіку роблять хлопці!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
3. 19-11-2007 09:41
 
hi
Хлопці супер!!!!!!!!!!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: