Фактично Самі видали свій останній альбом - ''Космічний Вакуум''
// Віталій Прудиус   
08.04.2007 12:00
Фактично Самі - Космічний ВакуумГурт "Фактично Самі" вслід за платівкою "Lo-Fi Травми", що побачила світ наприкінці 2005-го, а де-факто існувала ще на початку 2000-х, видав ще один "довгобуд" - "Космічний Вакуум". Хронологічно цей альбом було створено ще раніше за "Травми" - 6 років тому у 2001-му і з того часу він офіційно в Україні не видавався, а розповсюджувався переважно на болванках поміж шанувальників української музики.
Фактично Самі: "Альбом писався ще в 2021 Році. Часи були старі і бідні: синтезаторів ще людство не вигадало, тож Фактично Самі не гребували нічим: і грюк броньованих дверей, і стогони принтера, що відригує папір, і звук розкривання парасольки, і велосипедний насос – все це пішло (і не боялося!) на створення музики. Аби отримати правильний субтоновий вокал, втомлена дитина-карпа (голодна студентка університету на той час), засинала в вокальній кімнаті перед мікрофоном просто на гумовому килимку, а відтак її будив Артим і опускав мікрофон до рівня лежачого трупика. І трупик крізь сон співав (трек "Не страшно")"...

 

Релізом "Космічного Вакууму" формація за назвою "Фактично Самі" завершить своє існування. На його місці постане гурт "Qarpa", фактично :) із тим же складом учасників і тією ж чільницею - Іреною Карпою, про що говорить і сама назва новоутвернення. Наразі складно робити якісь висновки з приводу змін у звучанні команди, проте радіо слухачі вже мають можливість оцінити першу роботу під брендом "Qarpa" - "Секс", що виринула нещодавно у ФМ-просторі. Ця композиція увійде до одного з двох вже проанонсованих альбомів гурту - "In Жир" та "& I made a man". Перший складатимуть пісні українською, другий буде виключно англомовним. Очікується, що обидві плити побачать світ у цьому році.


За творчім процесом формації "Qarpa" незабаром можна буде слідкувати за адресою www.qarpa.com. Перші треки створені під цим брендом можна послухати на www.myspace.com/qarpa. А сторінка Фактично Самих, створена під вихід нового старого альбому, на якій можна завантажити кілька композицій із нього, розташована за адресою www.faktychnosami.com.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 09-04-2007 09:43
 
Цікаво було б почути весь альбом, бо до цього чув лише окремі треки з нього на Обраному, яке в гурту виходило десь так в 2003 чи 2004...
[ гість ]
 
2. 09-04-2007 09:45
 
Альбом офіційно вийшов 1 квітня :) тож має вже бути у музичних крамницях...
зареєстрований
 
Vitaliy
3. 09-04-2007 10:31
 
Якщо це не першоквітневий жарт =)
зареєстрований
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

Останє оновлення ( 10.04.2007 19:49 )
 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: