Shopping Hour: український лаундж живий!
// Віталій Прудиус   
19.04.2007 01:43

Shopping Hour: the Worldest Music - український лаунджНарешті, не дивлячись на забуті підписи, переїзд заводу з виготовлення дисків та інші перешкоди, вийшов новий український лаунж диск "Shopping Hour: the Worldest Music", робота над яким тривала впродовж 2 років на студії Кофеїн. Головна концепція належить композитору та аранжувальнику Тані "Ша" з "Аби МС", й саме вона стала музичним продюсером проекту:
"Ідея створити годинний альбом приємної для існування музики виникла не одразу. Спочатку потроху збирались треки, в яких поєднувалось східне й західне, стародавнє й сучасне. Потім прийшла назва - "Shopping Hour", тобто, година для прогулянки по крамницях. Звісно, як справжня формалістка, я мала зробити рівно годину музики. Тепер альбом можна використовувати замість годинника, - розповідає Тетяна. – До речі, в альбомі відсутні паузи. Кожний трек поєднується з наступним за допомоги якогось міського шуму, наприклад, гуркоту вантажівки, поліцейської сирени або потягу метро. А в одній композиції ми використали записи з "чорних скриньок" американських літаків"...

 

Слоган платівки "The worldest music" відповідає її змісту. У композиціях звучать арабська та далекосхідна перкусія, вірменський дудук, іранський гейчак, українська телинка та сопілка; можна почути 8 мов, серед них турецьку, малагасі та хінді. В альбомі використано сербську, македонську та українську народні пісні.
Окрім Тетяни у створення альбому взяв участь увесь штат студії "Кофеїн" та велика кількість (майже 20) талановитих особистостей із різних країн світу, зокрема, України, Сербії, Вірменії, Росії, Ірану, США.
Реліз платівки відбувся у п‘ятницю, 13 квітня, і як сподіваються автори "Shopping Hour", ця дещо містична дата стане щасливою для альбому. Детальну інформацію про проект можна знайти за адресою www.shoppinghour.com.ua
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 24-04-2007 13:48
 
Будемо сподіватися, що диск дійсно можна буде знайти у крамницях!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >