Друга Ріка представить ''Відчиняй'' у джазовій обробці
// Наталка Тесля, Music.com.ua   
20.04.2007 21:52
Друга РікаГурт "Друга Ріка" скооперувався з вітчизняними джазменами. 22 квітня в українському теле та радіоефірі стартує пісня "Відчиняй" та кліп до неї у виконанні "Другої Ріки" та акапельного секстету Jazzex. Того ж дня відбудеться і прем'єра кліпу на цю композицію. Таким чином музиканти презентують свій спільний проект, який в майбутньому має переости в окремий альбом та концертний тур великими містами України.

 

Поки що в спільному репертуарі поп-рокерів та джазменів тільки дві композиціі – "Відчиняй" та "Три хвилини", власне, з виконання якої a cappella під час виступу на минулорічній церемонії Showbiz Award в Києві і з'явилася ідея подальшої співпраці.

"Це був вдалий експеримент, який всім сподобався, - згадує свій перший виступ разом із Jazzex вокаліст "Другої ріки" Валерій Харчишин. - В цьому проекті я дещо повернувся в минуле, бо колись співав в академічному хорі. В такому виконанні саунд наших пісень став, може, більш пафосним, але нас це звучання пре".

Надалі музиканти двох колективів планують спільно виконувати пісні, які увійдуть до нового альбому "Другої ріки", випустити котрий гурт обіцяє вже восени цього року. Якщо "Відчиняй" та "Три хвилини" разом із Jazzex виконував тільки Валерій Харчишин, то до втілення наступних композицій планується долучити весь склад "Другої ріки".
 
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 26-04-2007 14:19
 
це не пісня а справжня бомба! вистачає почути її один раз і я цілий день наспівую її! МОЛОДЦІ!!!!!
[ гість ]
 
myraxa
2. 08-05-2007 12:26
 
wow!!!!!!!!!!!
СУПЕР!!!СУПЕР!!!СУПЕР!!! я в захваті. це саме те що треба!так тримати!
[ гість ]
 
ляля
3. 15-05-2007 20:08
 
wow!!!!!!!!!!!
Песня посто-супер!!!Песня прослушевается необыкновенно!!!Jazzex поют очень чисто,-ну просто супер,и видно что профессионалы!!!Друга ріка тоже молодцы!!!!!!!!ВЫ ЛУТШИЕ!!!!
[ гість ]
 
Кася
4. 16-08-2007 19:54
 
wow!!!!!!!!!!!
де скачати скажіть буд ласка
[ гість ]
 
666

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: