Рок-Січ 2007 переноситься до кращих часів…
// Віталій Прудиус   
20.04.2007 22:16
Рок-Січ 2007 переноситьсяФестиваль Рок-Січ переноситься на невизначений час. Про це організатори фестивалю Олег Скрипка та компанія "Інітіа Івент Менеджмент" повідомили у зверненні до глядачів та учасників на офіційному сайті заходу (www.rocksich.com). Серед головних причин називається соціально-політична нестабільність у країні і, як наслідок, проблеми із вирішенням питань щодо фінансування фестивалю. Іншими словами,  спонсори не бажають у період підвищення економічних ризиків надавати кошти…

 

Не зважаючи на це, Олег Скрипка висловив упевненість у тому, що ті проблеми, які постали перед "Рок Січчю" є тимчасовими і їх можна буде невдовзі розв'язати:

"Ми провели масштабну роботу по підготовці цьогорічного фестивалю, зокрема, отримали близько 300 заявок від українських гуртів та налагодили співпрацю з закордонними виконавцями, вивівши фестиваль вже на міжнародний рівень. Цьогорічна Рок Січ мала бути безпрецедентною за масштабом і кількістю виконавців. Певна річ, така робота не лишиться безрезультатною. Кожен колектив, який подав заявку, не буде обділений увагою, а найцікавіші гурти ми обов'язково запросимо до участі у фестивалі, щойно питання про його проведення буде вирішено позитивно."

Щиро сподіваємось, що так воно і буде.

Нагадаємо, що фестиваль цього року було заплановано провести 5-6 травня у Києві на Трухановому острові. Минулорічний фестиваль Рок-Січ проходив вперше і став найяскравішою музичною подією 2006 року в українській музиці.
Коментарів (41)
RSS-стрічка
1. 25-04-2007 15:22
 
То капець!!!! Тіко б дійсно той фест перенесли, а не відмазувалися так.:( Бо минулого року він був просто суперовий!!!!!!!!!!
[ гість ]
 
Поціновувач
2. 26-04-2007 00:45
 
та мать його того року пропустив а цього перенесли ну не лядство !!!!!!! це несправедливо
[ гість ]
 
Dzyof
3. 26-04-2007 00:50
 
Люди хто взнає коли воно буде напишіть мені в аську або на мило не влом  
392243746 - (Dzyof) 
 
Я вас прошу як панк панків! 
:_((
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
4. 27-04-2007 07:17
 
це жахливо, я тут дні до нього рахую, а його беруть і переносять. Як співає Тостер:"Нема куди поїхати, нема куди сходити, нема кого послухати ну як так можна жити"
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
5. 30-04-2007 22:20
 
Рок-Піч :)
Так, це повна фігня виходить!!! 
Ми вже гітару знайшли, струни почіпляли, а тут таке... Гівняна новина з усіх боків. А все, виходить, через товстих дятлів на верхівці урядової вертикалі! Начхати їм на звичайних людей. Ці ідіоти вже, мабуть, витратили більше грошей на найм людей, щоб на майданах стояли, ніж потрібно на їх тупі перевибори! 
Бойкот тупим ідіотам зверху!!! 
А якщо організатори бояться, що будуть негаразди на фесті через політичні вподобання людей, що прийдуть, то можу сказати, що таких буде або мало, або не буде взагалі. 
Особисто мені пофіг, помаранчевий ти чи синій. 
Не зважайте уваги! Все буде ОК! Відкривайте фест вчасно!!!
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
6. 03-05-2007 18:09
 
Рок-Піч :)
продовжу тему негативних коментарів. як виявилось витягти своїх іногородніх друзів без вагомої причини виявилось дуже складно,та й багато друзів з рок січі не залишили координат, думав скоро зустріну, бо фест-був дуже серйозним приводом для зустрічі. МАЄМО... а що робити мені, ПІДНІМЕМО ПИВНІ БОКАЛИ ЗА СТАБІЛЬНІСТЬ В ДЕРЖАВІ ТА ПРОВЕДЕННЯ РОК СІЧІ, МАБУТЬ НАЙРУЛЬНІШОГО ФЕСТУ КИЄВА. а всім хто пам"ятає мене передаю привіт Андрій.вежа. слава Україні
[ гість ]
 
7. 03-05-2007 21:09
 
Рок-Піч :)
який міжнародний масштаб??? 
не хотіли ж руськомовних зірок!!!!!!!!! 
зробіть чіста украінскій!!!!!! 
такий який він і був 
і взагалі ЗРОБІТЬ!!!!!!!
[ гість ]
 
zzzzzz
8. 04-05-2007 09:13
 
Хай живе рок-фест!
От вам і маєте.. Фест відкладається на невизначений час(( Звичайно підтримую всіх незадоволених, що збиралися прийти та послухати свою улюблену групу чи просто добре провести час і пропоную на ці вихідні (коли мав відбуватись фест) просто зібратися на трухановому острові та добре відпочити в підтримку украінського культурного руху та в протест безладу, саме через який і відклали це свято року. Хто згоден, пишіть сюди або мені на e-mail. Дякую за увагу!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
9. 05-05-2007 20:52
 
2Koldun
Підтримую! Тільки назнач час і місце на трухановому острові!
[ гість ]
 
DeadCat
10. 05-05-2007 22:19
 
2 Dzyof
як панк панку відповідаю - обов"язково повідомлю Вас особисто коли нова дата проведення фестивалю буде з"ясовано. :)
[ гість ]
 
11. 05-05-2007 22:31
 
2 Sergayko
перш за все - дякую за підтримку та цікавість до нашого й вашого фестивалю. :) як представник оргкомітету можу сказати, що це для нас дуже важливо. насправді. :) щодо цієї ситуації взагалі - ми не були й не є налякані. але відсутність стабільності та потенційна можливість політичних спекуляцій - це не найкращі агрументи для партнерів фестивалю. :( в таких умовах ми не могли собі дозволити провести фестиваль гірше, ніж це було зроблено у минулому році. наступного разу він має бути проведеним краще. й так воно й буде. :) отже нова гітара вам ще знадобиться :)
[ гість ]
 
12. 05-05-2007 23:07
 
2 zzzzzz
Ну ось чому відразу настільки негативні асоціації із виразом «міжнародний масштаб» ? J може вас запевнити, російськомовні зірки тут ні до чого. По-перше, не лише в Україні є гурти, що співають українською. :) Наприклад, The Ukrainians з Великої Британії, Ефіра з Америці, та багато інших команд, з якими ми спілкувалися щодо участі у майбутньому фестивалю. По-друге, взагалі у різних країнах світу багато дійсно цікавих гуртів, що співають на своїй рідній мові, та при цьому грають вражаюче якісну та цікаву сучасному меломану музику. У більшості своєї – альтернативну. :) У 90% ми нічого не знаємо у своїй країні про такі яскраві гурти, а вони взагалі не уявляють, що відбувається в музичному житті нашої країни…  
Коли оргкомітет Рок Січі каже про міжнародний масштаб, то мається на увазі саме ініціювання спільних проектів між українськими гуртами - учасниками фестивалю, та закордонними. Тобто закордонні гості для того, щоб потрапити на фестиваль, готують спеціальну програму, виконують деякі пісні разом із гуртами українськими й таким чином дотримуються умов участі у фестивалі. Потім всі ці спільні проекти можуть бути презентованими в інших країнах на інших фестивалях. Ось вам й культурний обмін, й міжнародний масштаб, й можливості для популяризації української альтернативи закордоном, а головне – ніяких «російськомовних зірок». :)  
Як приклад – найпотужніша nu-metal/rap-core команда з Туреччини – maNga ( http://www.myspace.com/mangaweb ) один з потенційних гуртів для спільних проектів, ініційованих фестивалем. До речі, щодо Туреччини, то альтернатива там розвивається просто гіперактивно, й щорічно відбувається не один, я декілька масштабних рок-фестивалів…Ще один приклад – угорський фестиваль SZIGET(www.sziget.hu). Рок Січ та SZIGET мають принципову домовленість щодо дружби та спільних проектів між фестивалями. До речі, найближчим часом в Києві пройде кілька клубних сумісних україно-угорських концертів – це як раз й буде один з результатів цієї між фестивальної дружби. Й це лише початок…
[ гість ]
 
13. 07-05-2007 09:28
 
попсизм
Ну й під...бали!!! ми туди приї хали, а там нічого!!! Ющенка з Чорновецьким попід хвіст!!!
[ гість ]
 
14. 07-05-2007 11:08
 
2all
Щож, як я і казав, був я у минулу суботу(5 травня) на острові, пройшов по головним місцям проведення торічного фесту - навіть побачив деякі пам'ятки з торічних "гулянь"). Вибачаюсь що не попередив де у коли саме я хотів зустрітись (просто не було можливості). 
Крім того, я не помітив ніяких кроків до пілготовки фесту((, а це каже тільки про те, що організатори набагато раніше знали про його відкладення з певних причин (з яких, це ще наразі невідомо).  
Звісно ж як і інші, прошу надати мені хоть якусь інформацію по даті перенесення або скасування фесту, та причини такого рішення.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
15. 07-05-2007 12:38
 
2 Koldun
Інформацію щодо перенесення було опубліковано на сайті фестивалю. Знайти її можно ось тут: http://www.rocksich.com/
[ гість ]
 
16. 07-05-2007 12:55
 
аааа
Шкода, що РОК СІЧ не відбулася, я чекав цю подію увесь рік...
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
17. 07-05-2007 13:36
 
2Василіса
Так, я бачив інформацію на офіційному сайті Рок-Січі, проте крім слів "переноситься до кращих часів" я не знайшов ні слова про час на який буде пренесено (хоч приблизно). Також я не знайшов слів, щодо конкретної причини перенесення фесту. З цього приводу я чув багато думок, а яка з них вірна я досі не знаю, якщо можна, просвітіть мене в цьому питанні.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
18. 07-05-2007 13:47
 
2 Koldun
Цитую: 
На превеликий жаль ці досягнення не розв'язують проблеми фінансування фестивалю, яку неможливо позитивно вирішити в умовах соціально-економічної дестабілізації сьогодення. Саме тому було прийняте рішення відкласти проведення "Рок Січі" на пізніший термін, адже реалізація проекту за умов мінімального фінансування неодмінно позначилась би на його масштабі та якості, що в свою чергу могло дискредитувати ідею соціально-ангажованого молодіжного мистецького руху. 
Пояснюю :) 
У фестиваля є партнери ,які у таких нестабільних умовах не можуть прийняти позитивне рішення щодо повного фінансування, бо взагалі не знають, що завтра буде відбуватися у країні... 
Тому ми чекаємо, принаймні, на затвердження дати проведення(?) виборів, й після цього зможемо запланувати нову дату проведення фестивалю.
[ гість ]
 
19. 07-05-2007 17:18
 
болт забили на нас
Коротше на нас усіш молодих і культурно розвиваючихся людей забили великий болт дето з самого верху!!! І тому в Україні скоро буде великий облом - це як того року з Урбанією - тільки тоді було хочяб зрозуміло чього не відбувається!! І взагалі таке враження що тобі потроху плюють в душу але дуже потроху щьоб видно не було!! В такі моменти ламаються душі молодих і прогресивних гуртів і в цьому даже нема кого звинуватити І як казала І.Карпа KMFDM!!!!!!!!! все всім привіт я виговорився РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР
[ гість ]
 
Dzyof
20. 07-05-2007 22:40
 
Інші дати проведення
Василісо, глянь тему на форумі 
http://uaformat.com/forum/index.php?topic=995.msg8576#msg8576 
 
Я там написав з приводу інших дат проведення... їх фактично немає, вдалих... принаймні я не бачу
зареєстрований
 
Vitaliy
21. 09-05-2007 22:39
 
ВСІМ ПРОЧИТАТИ!!! Потенційне рішення!!!
Я думаю, все-таки, що "політчне становище в країні" - відмазка. То ось потенційне рішення!!! Люди, якщо вірити статистиці, то на виступі хедлайнерів феста були присутні 30-40 тисяч чоловік. Тобто фанати, а якщо ці всі фанати зкинуться по 1-й..., а якщо по 2 гривні?.. мені не шкода й більше, адже не всі зкинуться, а я наприклад, кину десь до 20-ки, адже людей купа. То так і передати гроші Скрипці, тому, що Олег :). А він в свою чергу вкине гроші на РОК-СІЧ. Я знаю, що він трохи загребе, я б і сам загріб :), але він супер-чувак, і чесний, і не попса, і організатор, і, взагалі, рокер!!! Тож?.. Чекаю Відповідей на мило а також тутички.
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
22. 09-05-2007 22:52
 
Упс....
"Відмазка" - тобто мав на увазі нестачу грошей.
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
23. 10-05-2007 00:35
 
!!!
Доречі! 
Пропозиція зібратися купою людей на "Погуляти на трухановому острові з пивом та іншим всім, чим положено" :)... 
Всі охочі дзвоніть та пишіть СМС на 80633497611
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
24. 10-05-2007 10:03
 
2_Sergayko
Як пропонував і раніше, пропоную і зараз: бачу я не один прагну зібратись на острові, тому всім бажаючим пропоную висльвлюватись конкретніше з приводу часу та дати (бажано на мило).  
А з приводу Рок-Січі: гадаю в цьому році фесту не буде - пояснення просте, на підготовку йде десь 2 місяця, а раніше перевиборів ніхто нічого робити не буде (за що? немає коштів...на людей), перевибори будуть приблизно у вересні.. Звідси слідує, що найближча дата проведення - листопад :-0 . Звісно, це нереально, тому робіть висновки...
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
25. 15-05-2007 02:47
 
2_Sergayko
Листопад?... 
Тупо, надіюся, що зроблять, або раніше, або в наступному році...
зареєстрований
 
Sergayko
26. 17-05-2007 08:10
 
2_Sergayko
ага..... обломи.... ми так хотили виступити..... та вси хотили.....
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
27. 30-05-2007 23:32
 
шо нема нічього нового?
Люди я знаю вибори будуть в осіно хай усі товстосуми кидають потрохо денег і хто більше кине хай його портрет формата А4 лежить на сцені пох хто це буде нехай хоч відбудеться цей фест хто незгоден пишіть я буду радий послухати цього психа :))
[ гість ]
 
Dzyof
28. 09-07-2007 00:39
 
шо нема нічього нового?
Коли в нас у Вінниці проходила акція "Не будь байдужим", то я запитав у Фоми, на коли орієнтовно перенесено фестиваль, то він мені сказав що на кінець серпня - початок вересня.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
29. 16-08-2007 13:07
 
шо нема нічього нового?
15-16 вересня 
в Києві 
проходитеме 
очікуваний багатьма, 
грандіозний фест Олега Скрипки 
РОК-СІЧ
[ гість ]
 
forehan
30. 09-09-2007 18:59
 
То що!!!! РОК СІЧ БУДЕ????
З останніх чуток його не буде і в вересні!!!! То є правда??? Хоть хтось може конкретно щось сказати!!!!????
[ гість ]
 
31. 09-09-2007 18:59
 
То що!!!! РОК СІЧ БУДЕ????
З останніх чуток його не буде і в вересні!!!! То є правда??? Хоть хтось може конкретно щось сказати!!!!????
[ гість ]
 
32. 09-09-2007 18:59
 
То що!!!! РОК СІЧ БУДЕ????
З останніх чуток його не буде і в вересні!!!! То є правда??? Хоть хтось може конкретно щось сказати!!!!????
[ гість ]
 
33. 11-09-2007 23:28
 
Щось я не зрозумів...
...мені всі вуха вже продзижчали, що "Рок-Піч:)" все-таки розгориться в суботу на Трухановім острові... Вже й компанію чималу зібрали. Одним словом, побачимо в суботу, 15-го вересня. Якщо там нічого не буде, то... БУДУ ПЛАКАТЬ, ЯК ЕМО =)))
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
34. 12-09-2007 18:58
 
Я вже не можу чекати...
Я гадаю, якби і справді перенесли на 15-16 вересня, про це б написали на офіційному сайті...і мої деякі друзі вважають, що до виборів точно не буде...але я вже не можу чекати:(((( 
вони, що всі знущаються з нас???????
[ гість ]
 
35. 12-09-2007 20:16
 
Я вже не можу чекати...
Я не можу більше чекати...Давайте зберемось в суботу на ТО,і влаштуємо власний концерт?!
[ гість ]
 
Крапка
36. 13-09-2007 00:16
 
Здоров Сергайку!
Я тут тебе випадково надибав. Ну то що, йдемо гульбенити на РОК СІЧ? 
Номер твій маю, якось до того часу подзвоню
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
37. 14-09-2007 16:44
 
Здоров Сергайку!
Ну то що в суботу буде РС?
[ гість ]
 
Witch
38. 15-09-2007 13:51
 
Здоров Сергайку!
Скоріш за все ні,але я на ТО іду перевіряти.
[ гість ]
 
Крапка
39. 15-09-2007 17:14
 
Здоров Сергайку!
Заява компанії Інітіа Менеджмент Подій щодо виходу з оргкомітету фестивалю Рок Січ та щодо подальших перспектив культурно-мистецьких подій в Україні. 
 
 
В травні 2006 року компанія Інітіа Менеджмент Подій спільно із Олегом Скрипкою ініціювала проведення фестивалю Рок Січ. Фестиваль Рок Січ 2007 було заплановано на травень, але через політичну нестабільність у країні ми були змушені прийняти рішення про перенесення фестивалю на пізніший термін.  
 
Під час підготовки наступного фестивалю в нас виникла ціла купа ідей щодо різних варіантів впровадження в життя низки соціально-культурних ініціатив, варіантів пропаганди української культури, ліберальних цінностей, принципів громадянського суспільства, сприяння розвиткові екологічної свідомості серед молоді тощо.  
 
Але як з'ясувалося, реалізувати нові ідеї можна більш коректно, відокремивши їх від вже існуючого фестивалю Рок Січ.  
 
Саме тому у червні 2007 року ми з Паном Скрипкою дійшли обопільної згоди про вихід компанії Інітіа Менеджмент Подій з оргкомітету фестивалю Рок Січ.  
 
Це рішення не було простим, але сподіваємось, що воно піде на краще й для існуючого фестивалю Рок Січ, який буде розвиватися у започаткованому форматі, й для інших майбутніх культурних подій, які ми плануємо реалізувати найближчим часом.  
 
Ми дякуємо Олегові й всім партнерам й медіа, з якими ми співпрацювали під час реалізації цього проекту, й перш за все - ми щиро вдячні за підтримку та розуміння нашій аудиторії. Велике спасибі кожному, хто відвідав фестиваль, спасибі за кожний лист, що був написаний, особливо - за критику, яка допомагала нам поглянути на проект зовні. Саме завдяки Вам ми пам'ятаємо, що маємо рухатися уперед й маємо робити все можливе й навіть неможливе для того, щоб розвиватися разом й розвивати нашу Країну.  
 
Велика подяка за підтримку Міністерству Культури України, Молодіжному відділенню Національного екологічного центру та програмі Відродження лісів.  
 
З повагою, 
Компанія Інітіа Менеджмент Подій
[ гість ]
 
Initia events
40. 19-09-2007 18:42
 
(
не гут(
[ гість ]
 
41. 17-11-2007 01:09
 
Маякніть
Люди хто буде шото знать про січ або може про якісь ще цікаві концерти або просто захоче поспілкуватись з веселим п..їстом анархістом і всім шо до того прилагається пишіть в аську 
3922432746
[ гість ]
 
Dzyof

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: