Тартак шукає заміну Гуляйгороду
// Юрко Зелений, Fdr.com.ua   
28.04.2007 19:32
ТартакТартак вирішив відновити живе виконання наших народних співанок. До такого рішення гурт підштовхнуло декілька чинників. В першу чергу, слухачі не раз висловлювали бажання, аби платівка Тартака «Гуляйгород» мала продовження. Знаковим є те, що ці побажання йшли не лише від запеклих шанувальників ватаги, але й від людей, які завдяки осучасненому вплітанню народних пісень відкрили для себе рідну співочу спадщину, нашу традицію, яку б в «чистому» автентичному звучанні просто б не сприйняли. Не дивно, що цікавість до платівки, виданої ще в грудні 2005 року не тільки не спадає, а навіть навпаки – зростає. Свого часу створення такого етно-рокового альбому Тартак робив на власний страх і ризик, суто як творчий дослід. Спроба вийшла вдалою, тож гуртові кортить зануритися в глибші шари фольклору і донести їх до загалу в доступному та сприйнятливому прочитанні. Зараз Тартак проводить відбіркове прослуховування співців, які знаються на автентиці і зможуть достойно підхопити почин, розпочатий альбомом «Гуляйгород». Незабаром гурт обіцяє наживо представити своїх нових фольк-соратників.


Коментарів (9)
RSS-стрічка
1. 28-04-2007 20:45
 
гм) ну все-таки це буде щось відмінне, але я рада - такий альбом не повинен канути в лету))) 
Сподіваюся заміна буде гідна)
[ гість ]
 
Malachite
2. 28-04-2007 20:53
 
До речі серед прихильників Тартака існує ДУЖЕ різне ставлення до цього проекту. 
 
Деяких це не пре зовсім і кажуть що це не справжній тартак, інші навкаи кажуть шо руль і тру )) 
 
p.s. 
Які люди зайшли до нас в гості! )) 
 
Розбери пойми коротше. А я, як взагалі прихильник старого Тартака, можу сказати лише що краще вже новий Гуляйгород ніж Сльози та соплі )))
зареєстрований
 
Vitaliy
3. 29-04-2007 00:32
 
Мені здається, що нечесно співати ці пісні с кимось іншим, замість Гуляйгорода. Адже альбом був спільний, працювали разом. А що буде, якщо Гуляйгород почне цей альбом співати наприклад з ТНМК?
[ гість ]
 
4. 29-04-2007 11:31
 
Сергійко, там все чесно, ти просто мало знаєш про цей проект. 
Щоб трошки розібратись раджу почитати старі публікації на цьому сайті за 2005 рік, в яких розповідалось про цей проект: 
ось лінк 
 
Також щоб розібратись у проблемі цього конфлітку почитай грудневе інтерв'ю із Сашком та Андрієм (Кісою), де окрема частина присвячена цьому, ось тобі лінк: http://uaformat.com/content/view/1384/39/#3 
 
 
Якщо коротко то суть така: 
Цей альбом і Тартак і Гулйгород створювали ніби окремо один від одного. Тобто Тартак не втручався у спів Гуляйгороду і Гуляйгород у ті тексти, які написав Сашко під цей альбом і музику на яку то було покладено. Ну, приблизно так. 
 
Ту частину яку зробив Гуляйгород на цьому альбомі - це спів народних пісень. Але ці пісні не є нічиєю інтелектуальною власністю і їх записувати на студії і видавати можемо хоч ми з тобою разом - ніхто нічого не скаже. 
 
А тексти і музика Тартака є інтелектуальною власністю цілком конкретних людей.  
 
Тому звичайно, якщо ТНМК напишуть свої тексти і свою музику під ті самі народні пісні або якісь інші - то вони справді зможуть їх спокійно виконувати разом з Гуляйгородом ) 
 
Тому наразі тут все чесно. Гурти розійшлися, але кожен з них може продовжувати цей проект, але не порушуючи авторських прав інших. І Гуляйгороду справді ніхто не заважає скооперуватись із якимось іншим колективом та створити схожий за концепцією проект. Тільки от я сумніваюсь що це буде щось хоч трохи подібне на Тартак.Гуляйгород :)
зареєстрований
 
Vitaliy
5. 03-05-2007 20:01
 
Вони вже знайшли заміну - якихось двох дівчат. Інна і Юля звати...
[ гість ]
 
6. 04-05-2007 11:32
 
а з якого гурту не відомо?
[ гість ]
 
Malachite
7. 19-05-2007 00:51
 
А в ні з якого. "Напрацювалися вже з гуртами..." (с) Сашко
[ гість ]
 
Діана!™
8. 23-05-2007 16:42
 
Хотілосяб дуже побачити ТАРТАК і Гуляйгород знову разом.
[ гість ]
 
9. 08-06-2007 16:15
 
Наталко, думаю з Гуляйгородом вони більше ніколи не працюватимуть...
[ гість ]
 
Діана!™

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >