Мандри написали марш «Знову день переходить у ніч»
// Юрко Зелений   
28.04.2007 19:56
МандриМандри вдалися до маршу. Оприлюднений днями хлопцями найостанніший забійник називається «Знову день переходить у ніч» і витриманий у зовсім непритаманних цьому доброму і ліричному гуртові маршових ритмах. Самі «мандрівці» вважають річ такою собі позачерговою, створеною на злобу дня. Хоча її задум тягнеться не від вчора, а ще від липня минулого року. «Знову день переходить у ніч» чільник ватаги Фома (Сергій Фоменко) створив під враженням своєї сутички з якимось депутатом Верховної Ради. Фома з приятелем прогулювався з  Інститутською вулицею Києва і хлопаки розмовляли собі про політику. Звісно, що вони не шепотіли одне до одного, тож зблизька їхню розмову цілком можна було розчути...

«І ось раптом на мене, ні сіло, ні впало, налітає якийсь жирний кабанюка в білому костюмчику та з депутатський значком на лацкані, – не приховує почуттів співець. – Видно, почув щось таке, що йому не сподобалося і не вписувалося в його розуміння «світлого майбутнього», тож ця знахабніла істота накинулася на мене з кулаками та матюками, вперше в житті обізвавши «бандєровцем», які панаєхалі тут!» - І це то Фомі, котрий народився у Василькові попід Києвом, а все своє свідоме життя живе в столиці!

Того разу Фома не дав собі нахамити: він запропонував народному обранцю зникнути з його шляху. Але неприємний осад на душі не зник, а вилився в марш «Знову день переходить у ніч».

«Якщо відверто, то мені дуже прикро, що пишу такі пісні, – підсумовує Фома. – Мені більше до вподоби співати щось про Орисю. Але що поробиш, коли існують у нас ще останні з Могікан комуністичні фашисти, які не дають вільно пройтися вулицею».


Юрко Зелений
,

"ФДР-Вісті з Краю",
Fdr.com.ua  
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 01-05-2007 10:57
 
МАНДРЫ - Съемки клипа "Ти в сеці моїм"
Правільно зробив!!!Треба давно їм надаоти таку відповідь. Не треба впобобатись до них.. та лаятись. Треба у творчості висловлювати себе.
[ гість ]
 
2. 17-05-2007 20:13
 
МАНДРЫ - Съемки клипа "Ти в сеці моїм"
А ще треба навчитись писати!!!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >