Засновник Квадраджесіми готує сольний проект ''Макітра''
// UAFORMAT.COM   
12.05.2007 01:47
КвадраджесімаЗасновник та ідеолог гурту "Квадраджесіма" гітарист Алекс вирішив піддати себе перевтіленню, у музичному сенсі, та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов'язано це із народженням його сольного електронного проекту під назвою "Макітра" (або "Makitra" англ.). Ідея реалізації такого проекту зріла протягом останніх 3-4 років, під час написання на комп’ютері чернеток різних ідей та композицій для "Квадраджесіми". Деякі з задумів були перекладені на мову живих інструментів і таким чином отримали народження як пісні "Квадри", решта ідей почали складати базу для нового шляху...

 

"Для мене праця на комп’ютері і експерименти з синтезаторами певний час були лише ще одним із способів розвитку та методів праці із аранжуваннями, - каже Алекс, - але потім всі ці звуки-глюки мене обхитрили і спіймали у свої тенета. Все стало набагато цікавіше ніж просто нотування ідей і врешті-решт настав час виходу у відкритий космос.”

Стилістично доробки Макітри тяжіють до танцювальної музики з елементами електронних експериментів. В один вінегрет мішаються брейкбіт, транс, idm та навіть хаус з р-н-б та хіп-хоп ритмами. "І все це паплюжиться невеличкими дозами експериментальних спецій, щоб не було приторно”, - посміхається шеф-кухар. Такий собі денс стайл з альтернативним присмаком.

Першими композиціями від Макітра project, що вийдуть найближчим часом принаймні у віртуальний простір, стануть ремікси на такі пісні "Квадраджесіми", як “Клуб” та “Позитивні рухи” з дебютного альбому “Cosmo”. 
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >