Esthetic Education презентували ''Werewolf'' у Києві
// Оксана Чубірка   
22.05.2007 00:53
Esthetic Education13-го травня у клубі „Privilege” (колишній „Зелений театр”) відбулася презентація альбому „Werewolf” гурту Esthetic Education. Це друга студійна платівка „естетів”, самі ж учасники називають її новим етапом у своїй творчості і першим справжнім альбомом.
Зустріч із пресою, яка передувала концерту, відкрив Едуард Клім, представник компанії „Lavina Music”. Він не називав точних цифр, адже не пройшло ще місяця з початку продажу альбому, але зазначив, що вже перші результати дуже і дуже позитивні. За його словами, нарешті український слухач почав сприймати і купувати  якісну музику, і вже найближчим часом ситуація значно покращиться, закінчиться панування пластмасових попсових проектів: „Ми навчимося чути музику не очима, а вухами”...

Самі музиканти розповідали про подальші плани, концертну діяльність, улюблені міста, історію створення і запису альбому. За їх словами, запис альбому у Лондоні на Brick Lane Studio проходив довго і напружено. Музиканти жартували, що самого міста вони так і не бачили. Метро –  квартира – пакистанська кухня. Але на студії панувала неповторна атмосфера, там відчувається присутність всіх „великих”. Крім того, на ній багато унікальних інструментів та апаратури. Чого вартий лише рояль, що використовували легендарні Queen... На всі питання „естети” відповідали цікаво, легко і невимушено. Зокрема, на запитання щодо того, як група ставиться до співпраці Дмитра Шурова з Земфірою, Луї відповів: „Плохо. Очень плохо”, а Юрій Хусточка додав: „Ми страшенно ревнуємо”. За словами самого Шурова, ця співпраця позитивно впливає на обидва проекти, це обмін досвідом, ідеями, енергетикою і т.п. Останнім прозвучало наступне запитання: „У „Зеленому театрі” неодноразово ставили „Майстра і Маргариту”, і кожного разу траплялася пожежа. Ви не боїтеся?” На це оптимістичне запитання Луї відповів, що вони знають про специфіку і погану славу цього місця, всі духи зараз там, їх можна відчути, а як вони себе поводитимуть — буде видно...

Традиційно, концерт розпочався із запізненням на годину. У цей час публіку розважали два ді-джеї. Однак, година очікування не була марною. Сам концерт сміливо можна назвати дійством. Складався він з 2-х частин: у першій Еsthetic Education відіграли композиції нового альбому, у другій виконували старіші речі. Обидві частини сприймалися публікою однаково позитивно, це був концерт із надзвичайно сильною енергетикою, що, в принципі, не є дивним для Еsthetic Education. Поява музикантів була ефектною і вражаючою: костюми ченця, велетенського птаха, увімкнена сирена і відповідна музика. Супроводжував це все театр тіней за сценою. Музика, візуальні ефекти, місце створювали те, що не можна назвати якимось конкретним словом, це можна лише пережити.

Музиканти не хотіли багато говорити про себе. Вони переконані, що за них це промовистіше зробить їхня музика. Заперечити тут важко. „Werewolf” — альбом справді особливий: романтичний, трагічний, ліричний, гармонійний, дисонансний. Кожного разу його слухаєш і чуєш по-новому. А чого ще можна чекати від альбому-перевертня?

Оксана Чубірка

 
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 19-12-2007 22:19
 
Мені не подобається
[ гість ]
 
2. 20-12-2007 14:20
 
.
[ гість ]
 
3. 20-12-2007 14:22
 
хіба після 22.05.2007 не було більше ніяких концертів?
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >