Проект ''Тричі'' завершив роботу над першим альбомом
// Юрко Зелений, Fdr.com.ua   
30.05.2007 12:35
Сашко ПоложинськийПовністю завершена робота над платівкою троїстого мистецького союзу Ділі (Едуарда Приступи), Ореста Криси з гурту Татхагата і Сашка Положинського (на фото). У підсумку вийшла дідькова дюжина пісень, тобто 13 штук, окремі з яких покладено на вірші Богдана-Ігоря Антонича, Тараса Шевченка, або ж написані за мотивами оповідання Михайла Яцьківа. І хоча чернеткова назва цього співочого об’єднання "Тричі", однак хлопцям свою партію підспівала й Росава. Загалом доробок вийшов надзвичайно різнорідним, насичений ритмами реґі, рок-н-ролом, жартами, дотепами та нашими мелосами, але музиканти й не ставили собі за мету робити з нього голу комерцію. Парубки не збрехали: Сашко Положинський у цьому втіленні виступив в доволі несподіваному образі читача-оповідача. Виходу платівки варто очікувати ве восени. Наразі її робоча назва - «ПоНеДілОк».


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 31-05-2007 11:10
 
помилочка
перепрошую, слово „р女” має писатися через одне Ґ, бо в ішомовних словах подвоєння згідно з чинним правописом не відбувається
[ гість ]
 
рівноденник
2. 08-06-2007 21:21
 
Нарешті!
Нарешті вони її випустили! Я вже зачекалася. Ех, а ще ж до осені три місяці! Але, я думаю, заради такої платівки, яку ви описали, можна ще потерпіти :) Дякую за повідомлення!
[ гість ]
 
3. 12-06-2007 14:14
 
а взагалі...
мені просто подобається Сашко Положинський! і зовнішність, стиль, поведінка, ТВОРЧІСТЬ! дякую!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: