Гурт Холодне Сонце записав пісню німецькою мовою
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 01:54
Холодне Сонце (SOLARICE)Після повернення з німецького фестивалю Wave Gothic Treffen (Leipzig) хлопці з гурту Холодне Сонце були задоволені своїм виступом і поїздкою загалом. До від’їзду хлопці не відкривали своїх творчих таємниць для громадськості. Менше скажеш – більше зробиш.  Для європейської сцени у Холодного Сонця є європейське ім’я – „SOLARICE”.
Крім того, стало відомо, що Холодне Сонце заспівало німецькою мовою.
«Ще за декілька тижнів до фестивалю наш ПР-менеджер Тарас Кузів запропонував записати пісню німецькою - каже лідер гурту Василь Гоцко, - Раніше ми робили творчі переклади наших пісень на англійську, німецька ж для нас, і особисто для мене, як виконавця, є новинкою, тому спочатку весь цей задум виглядав дуже незвично».
Як показав результат, хлопці непогано справились із задачею. Шанувальники гурту зможуть також почути український оригінал пісні “fur sie” – „Для неї” у новому альбомі гурту, що готується до виходу у найближчий час.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 04-12-2007 18:04
 
Хочу всі пісні холодного сонця
Холодне сонце - найкращі!!!! скиньте будь ласка мені на мило їхні пісні
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >