ТНМК готують альбом каверів «ReФорматЦія - 2»
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 12:23
ТНМК - Танок На Майдані КонґоТанок На Майдані Конґо готує до випуску другу частину своїх «реформ» – платівку «ReФорматЦія - 2». Подібно до першого випуску, це буде збірка пісень ТНМК, заспіваних або переграних іншими митцями. Остаточний перелік хто і що буде співати наразі відкривати ще рано, позаяк дехто ще доробляє свої версії, а без них не згоден підбити підсумки. Однак точно відомо, що диск буде заповнено під саму зав’язку – стільки часу, скільки вміщує звичайний компакт-диск...

 

Окремі речі будуть за участи самих «конґівців», як наприклад у пісні «Гранули», переіначеної гуртом Банґі Хеп. Марія Бурмака готує «Арешт», свій переспів робить Крихітка Цахес, а низка пісень з другої «ReФорматЦії» таки відома точно. Це «Вода» від Флайзззи, Роллікс заспіває «Та ти шо», а Гуцул Каліпсо обрали для переспіву річ, присвячену своєму землякові – «Іво Бобул». Чекати на «ReФорматЦію – 2» слід десь з осені, хоча перший кліп на її провіщення може з’явитись ще влітку.

Нагадаємо, що перша платівка «ReФорматЦія» вийшла у березні 2003 року і містила переважно ремікси на пісні з перших двох альбомів ТНМК і всього декілька каверів.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
Наступна >