«Борщ» починає боротьбу із глобальним потеплінням і шукає спонсорів
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 12:51
БорщСтудія «Борщ-фільм» розпочала виробництво низки відеороліків соціального спрямування, які незабаром будуть безкоштовно запропоновані українським телеканалам. Йдеться про боротьбу із глобальним потеплінням. Відомий притаманним йому гумористичним підходом до будь-якого сюжету, британський режисер Дейвід Лі планує задіяти у якості акторів саме музикантів «Борщу», де дуже доречним стане їх переконливий комедійний талант. Перший «пробний» сюжет було змонтовано ще у травні та розташовано на www.scenewon.com зі схожими творами з усього світу...

 

Рух, до якого долучились музиканти гурту «Борщ» є глобальним і вже добряче нашумів в усьому світі. Першою великою акцією став нещодавній 24-х годинний музичний марафон LIVE EARTH за участі світових зірок, що пройшов одночасно на всіх континентах. Опікується цим рухом громадська оргаізація «Global Cool» і її діяльність спрямована на привертання уваги до проблеми глобальнго потепління за допомогою зірок шоу-бізнесу та кіно, великих медіа компаній, корпорацій тощо.

Підвищувати екологічну свідомість громадян колектив гурту «Борщ» планує також засобом розташування соціальних відеороліків на диски із своїми альбомами. Водночас, менеджментом гурту проводиться пошук спонсорів, партнерів, меценатів, які б підтримали розвиток цього глобального руху в Україні і масштабні акції в його рамках. Прямо, як в тій пісні – «Бабло переможе зло!»
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: