Mad Heads XL вирізали з трансляції каналу «Україна» за українську мову
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 12:54
Mad Heads XL7 липня Донецька область завершила святкування свого 75-річчя величезним концертом на центральній площі Донецька. У програмі впевнено домінували російські виконавці, було також кілька українських артистів, але лише ті, що співають російською мовою. Виключенням були лише Mad Heads XL. Їхні пісні українською зовсім не засмутили людей, що зібрались на площі. Донечани радо вітали музикантів і дружньо підхоплювали приспів "Надія Є", а на запальну версію народної пісні про два дубки площа відповіла бурхливими оваціями.
Тим часом місцевий телеканал "Україна", що транслював концерт із невеличкою затримкою в часі, вирізав виступ Mad Heads XL із телеверсії...

 

«Виглядає на те, що місцеве керівництво страждає на українофобну істерію. Ми вже і раніше стикалися із подібним відношенням. Наприклад, нам натякали, що будуть запрошувати з виступами на міські свята, за умови що ми підготуємо виключно російськомовну програму. Група шкодує з приводу такого стану речей, адже ми маємо на Донбасі чимало прихильників і хотіли б приїжджати до них із концертами якнайчастіше», - заявили музиканти на своєму офіційному сайті.
Коментарів (93)
RSS-стрічка
1. 26-07-2007 17:24
 
Та що там з телеканалом Україна!? Тут на М1 останні кліпи Мандрів, Моторролли, От Вінта, Флайзи, Лами, Оратанії, Мандаринового Раю назвали неформатом! Відповідно, країна їх просто і не побачила. А потім всі думають, що українська музика заглохла, ніхто нічого не робить, тому їх місце посіли Авіатори, Потап та Ірина Білик!.. 
Прикро, але факт! Боротьба з українською мовою триває! 
А потім кажуть, що права російської в Україні щемлять...!
[ гість ]
 
2. 26-07-2007 20:57
 
Тіма, між іншим, абсолютно підтримую.  
 
М1 непомітно повернувся до свого варіанту зразка десь так року 2003-2004-го, коли там панували співаючі ліфчики і повний несмак та музичний непотреб. Щоправда тоді він був переважно імпортний, а тепер він переважно вітчизняний.  
 
Боюсь це питання знову треба буде піднімати, бо вся справді українська музика знову під загрозою бути загнаною в межі інтернет-простору...  
 
Слава Богу що ше Ентер є та ФДР... але є багато але... 
 
 
p.s. 
Ну, якщо вже Ламу не взяли, то я думаю справи зовсым погані.... там що змінився менелжмент? чи програмні директори?
зареєстрований
 
Vitaliy
3. 26-07-2007 23:15
 
Піднімати питання? Яким чином? Вони поза конкуренцією. Принаймні на сьогодні. І цим користуються... 
Так, є дуже великий ризик втратити якісний сучасний і кайфовий український продукт. 
Таке враження, що там за кермом сидить Кіркоров... 8)
[ гість ]
 
Тіма
4. 27-07-2007 16:17
 
Вихід є. Є преса, інші ЗМІ серед яких багато тих хто може зацікавитись, де є журналісти яким то не байдуже. Саме у змі це питання можна піднімати для початку. Я думаю М1 не пофіг не свою репутацію, принаймні публічну. Бо на канал з поганою репутацією і рекламодавці йдуть погано ;) 
 
Крім того є ще й різні політичні механізми. Наприклад Рада з питань ТБ і радіомолення, антимонопольний комітет (М1 же по суті є монополістом, а отже в такому випадку повинен надавати рівні умови для всіх), є з рештою комітети верховної ради і політики яким би вигідно було підняти таку тему і трохи на тому попіаритись )) 
 
Так що шляхів насправді вистачає!
зареєстрований
 
Vitaliy
5. 27-07-2007 17:57
 
Мда.. Все гарно, але... Побільше б однодумців!.. Як співав Скрябін "..нікому то не треба...". Всі мовчать, втрачаючи ринок та роботу, бо бояться... Слава Богу, хоч ми з тобою підняли те питання! 8) 
А може це ще кого і зачепить?..
[ гість ]
 
Тіма
6. 30-07-2007 13:14
 
зате інший, більш авторитетник класик казав "боріться - поборете", гг )) 
 
цікаво було б скласти певний список, точніше продовжити той що ти вже окреслив, українських гуртів яким було відмовлено на М1 під тавром "нєфармат" ;) скажімо, десь за останні півроку 
 
от я пам'ятаю що не взяли Сварщика мотороли, не взяли річ "Заквітчаний" Фарбованого лиса...
зареєстрований
 
Vitaliy
7. 01-08-2007 22:20
 
я в шоці з того шо прочитала!особисто я тільки за українську мову в Україні я з своєї сторони стараюся популяризувати українську музикую я працюю на шкільному радіо і в його ефірі звучать тільки українські хіти. будемо надіятись на покращення стану справ української музики.
[ гість ]
 
8. 01-08-2007 22:25
 
Чув, що 
От Вінта - Попереду жахи-шляхи, 
Мандри - Ти в серці моїм, 
Оратанія - Холодильник, 
Lama (останнє відео?) 
Мотор*ролла - Сварщік, 
ФлайzZzа - Коломийка... 
Це ті, про кого мені відомо... А скільки я, напевно, ще не знаю?!.. 
Будеш готувати листи? Підтримаю однозначно!
[ гість ]
 
Тіма
9. 03-08-2007 16:07
 
Я в ШОЦІ
Ми живемо в Україні! Я як націоналістка підтримую тільки українську музику (крім Цоя). Кожний свідомий українець має бути шокований цими подіями. А якщо хочете української вечірки приїжайте в Копичинці (заходіть на сайт:))
[ гість ]
 
10. 07-08-2007 11:35
 
і тут самі українці.................
мені шойно один тіп на львівському форумі доводив, що щемлять тут російську мову-я йому звичайно популярно роздуплив, шо не так, а зовсім навпаки!!!!! бляха, чуваки і чувіхи!!!! це наша країна, це наша музика,яку у нас відбирають заплужені грубі мудили із заплившими жиром залишками мозку-=треба мутити всеукраїнський тур тих гуртів, кого не "відформатували" на різних каналах і муз. станціях, про це не варто мовчати!!!!!! шо ж ми не козаки????!!!! і будемо мовчати???!еее нєєєєєєєєєє!!!!!!!!! страйк в києві!!!!!!!!!!! ))))))
[ гість ]
 
11. 07-08-2007 15:26
 
Біда,тай годі!!!
Я підримую Тіма Навіть на такому неформатному каналі, як ENTER, іноді крутять попсятину! І як це називається! Ну ще по OTV, іноді, ну дуже рідко можуть включити українське. А на М1 крутять одні хіти,і що б не робили, ми всеодно їх не переможемо,бо ці пісні хітами роблять пяне бидло, а свідомих українців набагато менше!!! От в чому наша біда!
[ гість ]
 
12. 09-08-2007 16:12
 
Як перемогти українофобію?
Працюю на одній з Донбаських радіостанцій музичним редактором. Під керівництвом адекватної людини, ми крутили пристойну кількість Української музики. Прийшли совки і "культурно" попросили ставити меньше українського. Вимушена була зменшити. Так вони мені за це подяку оголосили. Уявляєте???І де вони беруть ті рейтинги про те, що українську музику не слухають і не люблять??? 
А щодо Мед Гедз Ікс Ель, ганьба!!!Тим паче, що один із музикантів родом із Луганщини.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
13. 09-08-2007 19:45
 
ганьба!!!
- телеканал "Україна"? а чи є у нього право таку назву мати після відвертих припадків українофобії? 
- телеканал М1 - а чи він так само має право бути - першим музичним? (колись і був - але ж БУВ!) 
вся проблема в підміні понять. дурять людей на кожному кроці причому відверто і відкрито. ГАНЬБА!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
14. 15-08-2007 01:53
 
ганьба!!!
І знову привіт усім! Помітив на регіональних телеканалах, але не помітив на М1 ще парочку кліпів: Фліт - Критик, Океан Ельзи - Зелені очі. Думаю, що це теж означає "НЄФОРМАТ!!!" 
Щодо Океанів, то якось навіть не очікував?!!
[ гість ]
 
Tima
15. 16-08-2007 13:20
 
Не нийте!
Не знаю до чого тут мова - вирізаюьь з трансляції та не пускають на музканали ті гурти, які є неформатом не за мовою, а за змістом. 
Пересічному телеглядачу цікавіше слухати Кіркорова, або Біличку, ніж Мандри, або ДДТ. Невже ви, панове націоналісти, цього не розумієте? Херню слухають, а "неформат"(те, що не всі розуміють)- ні! ОТО І ВСЯ ПРОБЛЕМА.
[ гість ]
 
16. 16-08-2007 13:56
 
Не нийте!
Паша, який вбіса неформат? Мед Хедс Ікс Ель - це вже давно і усюди "формат". Не сміши. Якщо під них скаче уся площа і преться пересічний люд співаючи ой на горі два дубки чи щось типу того, то який це нафіг неформат? Де ти там його бачиш? і взагалі саме поняття неформат походить зовсім не від змісту, а від особистості того хто відповідає за цей зміст - програмного директора і його персональних симпатій/антипатій і що він вважає є "правильним". Тому не треба нам тут розказувати шо Мед Хедс ета жосская альтернатіва. 
Я не знаю кого ти тут націоналістами називаєш і в якому сенсі, проте у першу чергу ми громадяни України, у тому числі і музиканти.
зареєстрований
 
Vitaliy
17. 16-08-2007 16:20
 
Не нийте!
Дякую Віталію за гарну думку та міркування! Абсолютно підтримую! Запитання до Паши: А хто проводив якісь дослідження щодо вподобань пересічного громадянина?! Та цих громадян, як правило, просто використовують, не даючи асортименту та вибору! Це фактично те ж саме, що їсти все життя один майонез, одну ковбасу, один сорт хліба і навіть не здогадуватись про те, що є взагалі-то варіанти! А що говорити дійсно про альтернативні гурти?!! Що вже їм робити, якщо той самий Ікс Ель вже ріжуть з ефіру?! Чи Україні не потрібна альтернатива?! Будемо все життя гризти лише закордонний Корн та вітчизняну Ірину Білик?! Смішно! І ще запитання: Паша, а ти часто буваєш за кордоном? Чи дізнаєшся про гарний рівень життя лише з М1 та Інтера?!! 8)) 
А так хочеться більше відчуттів та неодноманітності в текстах і музиці, чого якраз і бракує отим "звйоздам", яких ти захищаєш!
[ гість ]
 
Тіма
18. 17-08-2007 01:40
 
У відповідь Паші
І ще: от саме зараз вмикнув європейський музичний канал 4 FUN TV. Останні 5 кліпів були від Red Hot Chilly Peppers, Korn, Linkin Park, Ramstain, Billy Talent. І це не тому, що "формат такий". Тому що світ насправді зовсім інший! У Європі з 10 музичних каналів 1 може й має такий гавняний "формат", як М1! Хоча особисто для мене, як людини, яка вариться в музиці вже близько 20 років, формат - це коли канал транслює виключно чи рок-, чи хіп-хоп, чи поп-музику і коли туди потрапляє якийсь трек іншого стилю, то це і є "неформатом"! Хоча це теж є спірним питанням, враховуючи сучасні тенденції змішування стилів та незациклення глядачів на одному стилі музики... В нас в Україні якраз оті вищеназвані гурти та виконавці і робили гарне, сучасне, перспективне музичне середовище, найбільш наближене до світових, а не пострадянських тенденцій! А пан Кіркоров якраз зробив негарно: він взяв і "купив" канал, позбавивши шансів молодих музикантів і водночас конкуренції для себе!.. Але нічого! Побачимо, як заворушиться М1, коли все телебачення стане цифровим років через 5! Тоді й побачимо і відчуємо смаки українців, для яких відкриється трохи більше музики через світові супутникові канали та й навіть бодай Ентер, який крутить більш європейську українську музику! А М1 перетвориться в другий УТ-1, який є нібито у кожного в хаті, але який уже ніхто не дивиться...
[ гість ]
 
Тіма
19. 17-08-2007 01:43
 
Ремарка:
Ремарка: під вищеназваними гуртами я мав на увазі ті ж От Вінта, Флайзу, Мотор*роллу та інших, яких у нас обізвали "неформатом"..
[ гість ]
 
Тіма
20. 18-08-2007 09:46
 
ВСЕМ
С таким бля отношением украинофобов не мудрено что вырезали - уж слишком задрали нац. идеи а толку ноль - тока пиздеть горазды.  
Я ржал ваще как в Россию поехали и требовали переводчика - это ваще хуйня ребята :)
[ гість ]
 
rules
21. 18-08-2007 10:01
 
ВСЕМ
Паша, +1
[ гість ]
 
Тыкво
22. 18-08-2007 12:39
 
ВСЕМ
Шановний RULES, про яку українофобію йдеться?!! Може про ту, що в кіосках навіть західної України серед 166 видань 4 українською мовою (сам рахував)?!! Чи може про ту, що, коли вмикаєш радіо і чуєш одну пісню українською серед 20 (в Польщі, до прикладу, з 10 пісень 7 польською!)!?!! Чи може багато фільмів ви переглянули в кінотеатрі українською мовою?!! І це далеко не все! А я, між іншим українець! І хотів би мати право на це все! Як і в будь-якій державі світу, враховуючи найближчих сусідів Росію та Польщу, я хотів би паралельно з російським-німецьким-англійським виданням бачити й українське! Чомусь в Росії немає українських журналів та фільмів у прокаті українською?!! А чому? Та тому, що вони більші патріоти своєї держави, ніж ми! Так само, як і будь-який поважаючий себе американець, німець, поляк чи італієць!.. І давайте без матюків.. Будь-ласка...
[ гість ]
 
Тіма
23. 20-08-2007 11:34
 
подумайте...............
подумайте товариші над словами Тіма............і зробіть висновок........ми говоримо про україноіфобію, бо вона має тут місце!!!!!!!!!!!! і люди, яким не байдужа їхня рідна країна і ситуація в ній---не мовчать.......(про перекладача в росії)- слухай rules, ти як в німеччну попрешся на екскурсію, чи в голандію,без перекладача нікуда-мови не знаєш!!!! я Українець, в школі вчив укр.мову і англійську-російської не шарю-мені значить теж треба перекладач!!!!!!!!!!!! чи може тих хочеш сказати, що я мушу знати російську тіки через те, що 75% інформаційного і культурного простору України розрулює на російській!!!!!!!!????????? ніколи в житті!!!!!!!!!!!!! всосав таку тєму!!!!!!! в Україні одна державна мова-українська!!!!!! так буде завше, а як хтось так не хоче-мені насрати!!!а як хтосьзахоче замутити російську другою державною-"буде війна-холодна і мокра, довга і зла" дав дупля чувак!!!!!!!! а на рахунок 75% рос.мови в ефірі України, то це питання часу і таких людей, як я і багато тих, хто сюди пише---бо вони не мовчать, а хочуть шось змінити.........і взагалі тут мова йде про те, що Росія-це іноземна держава і мова її іноземна, де б вона не була поза межами рос. федерації, а ти спілкуєшся не російською, а лютим суржиком..........такшо спочатку добре подумай перед тим як шось казати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ гість ]
 
24. 20-08-2007 12:05
 
подумайте...............
Якщо людина тільки матюками може висловити свою думку, слід замислитися над станом її психічного здоров'я. Можливо у Вас, шановний рульоз, розгойдалися нерви. То їх треба берегти, Ви ж знаєте нервові клітини відновленню не підлягають. То не треба пхатися на сайти "націоналістів" і псувати настрій собі та іншим. Українців знищують лютою ненавистю на їхній же території, а ви хочете, щоб ми мовчали? І надалі запихувалися "крєпкімі орєшкамі і мармєладним гі...ном"? Ні, дякуємо, ми цього наїлися досхочу.І ДДт і Антонов і Сєров з кіркоровим (їх же самих від себе вже нудить).  
Я хочу слухати Українську Музику!!!! Я хочу бачити Моторроллу, Мед Гедз, ОЕ, ВВ,Ламу ... частіше на наших музичних каналах, і чути в ефірі радіостанцій. Невже це бажання нездійснене? Я хочу України в Україні. Люди, невже я багато хочу?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
25. 20-08-2007 12:31
 
подумайте...............
Щиро дякую, Lalina та Мамай! Маєте обоє слушну думку! Дякую вам за те, що не байдужі! Побільше б таких УКРАЇНЦІВ!
[ гість ]
 
Тіма
26. 23-08-2007 15:34
 
Наша палка в їхні колеса
Тіма, підтримую тему-) 
17 серпня на фестивалі FAIR PLAY fest в Мелекіно(під Маріуполем) грала у якості хедлайнера Квадраджесіма. Загальна кількість гуртів 15-16 штук. Окрім квадри був ще лише один гурт(з Донбасу) де дівчина співала українською, решта гуртів-рос. Ну і шо?, Квадри вийшла, відвалила програму only in ukrainian, народ в захваті, автографи, диски і футболки розгрібав... І ніяких намєков стосовно мови. На Донбасі теж є люди толерантні. Висновок - просто треба свою тєлєгу нахабно і вперти просувати усюди, і у Львові, і у києві, і у Донецьку з Сімферополем. Культивація грунту-) Тоді все буде наше. 
Ідея з фестом зачьот, більше української двіжухи! 
А з М1...може й добре що там тепер тіко лайно. Принаймні ніхто не буде витрачати свій час та енергію на пошук чогось цікавого на М1. Тепер там такого нема-) Будемо шукати в інших місцях.
[ гість ]
 
AlexQG
27. 24-08-2007 20:15
 
про подумайте...............
скажу ребятки тока одно - флаг в руки, но ненадо из мухи делать слона - патриотизм это хорошо но при отсутствии здравого смысла это называется по другиму (вы это прекрасно знаете) и не вижу смысла перевода любого из славянских языков друг на друга, кто-то сказал про вопрос времени - да - действительно прав - вопрос времени - но только в поиске здравого смысла - вам шпычку в Ж. один раз вставили а вы непоняли почему :) Еще одно я вполне адекватный нормальный рулез так что ненадо сомневаться насчет моего психол. здоровья (кто сказал про это в мою сторону - наверно имеет такие проблемы но это уже другая история) всем пока - интересно было провести соц. тест. :) 
До новых встреч.
[ гість ]
 
rules
28. 26-08-2007 02:48
 
Що це таке?
Привіт усім! Щановні! Що це таке? Україну ріжуть на очах! Таким, як Рульоз, треба показати мапу і довести, що він заліз не у свою країну. Хай йде на свою "родину" ! Бувайте!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
29. 27-08-2007 10:11
 
кожен чує, що хоче чути!!!!!!!!!,,......
кожен чує, що хоче почути..........рулезу здається, шо ми перегинаємо палку,бо він не зовсім відчуває і усвідомлює, в якій країні живе, а нам здається, ми навіть знаємо це на всі 100%, ми переконані в тому, що розвязання цієї проблеми(відсутність укр.мови, музики та будь-якої інфи в Ураїнському інформаційному прсторі!!!!!!!!!) це наша справа і те, що ми тут зараз просто говоримо, це навіть не початок!!!!!!!!!!!!! це тільки зародження думки про початок якихось змін і дій, але це вже хоч шось на фоні абсолютного пофігізму інших!!!!!!!!!!!!!!! бо ми чітко усвідомлюємо і знаємо напевно, що ми У К Р А Ї Н Ц І-----він може теж, але ще цього не усвідомлює.........і може не усвідомить......
[ гість ]
 
30. 29-08-2007 16:20
 
НУ НІЧОГО СОБІ!!!!!!!!!!!
Настільки мені відомо(так казали)що Україна канал Януковича!Видно що він не українець,і йому то ДЕСЬ!Якщо би він хотів підвищити свій авторитет слухав не якусь російську попсу, а наше.МИ Ж Є УКРАЇНЦІ!!!!!!!!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
31. 30-08-2007 23:02
 
Ми є
Так! Східняки теж українці. Прєсняков, Братья Грім, Патап, Пєха, Кєркоров інше на День Харкова нас не влаштовує. Будем шось робить. Для початку Добкіна Туди.
[ гість ]
 
Максимко
32. 05-09-2007 01:49
 
Я згоден з вами
дійсно..україньська мова має право бути першою в Україні.Але головне щоб не було націоналізму між усіма нами..Хоча дуже неприємно бачити,як ставляться в Росії до української мови.
[ гість ]
 
Ян
33. 07-09-2007 08:36
 
2 Ян
а якого хрену їм ставитися до укр. мови в своїй країні належно? - як ми ставимось до них так і маємо.
[ гість ]
 
фенШуй
34. 04-10-2007 00:47
 
Підтримую українство
Панове! Приємно здивований такими стійкими та радикальними проукраїнськими настроями! Дивлячись "українське" телебачення чи слухаючи "українські" ж радіоефіри, виникає відчуття, що Української держави не існує - все загребла під себе Москва, в першу чергу інформаційний простір (щоправда, на відміну від попередніх періодів, тепер уже економічними методами, а не репресіями; спільна риса з попередніми завоюваннями Москвою України - затята допомога самих громадян нашої держави...). Вважаю, що Ваше обурення стосовно такого стану речей є справедливим, підтримую повністю. На мою думку, із внутрішньою "п'ятою колоною" (яка є каталізатором русифікації України) потрібно вести перманентну, непримиренну й безкомпромісну боротьбу для відновлення нашого статусу титульної нації і врешті-решт - для нашого нормального національного самопочуття. 
Сучасні українофоби з легкої руки радянських ідеологів вкладають в поняття "націоналізм" хибний сенс "нацизм, фашизм". В такому випадку фашистами потрібно вважати англійців, французів та інші національності, які дбають про свою державу та національну гордість. 
Вірю, що спільно з нашими однодумцями поступово ми завершимо процес становлення української державності, складовими частинами якого є захист інформаційного простору, підтримка і розвиток української мови, освіти та культури, формування української еліти з митців, музикантів, науковців, а не з "братків" аля янукович
[ гість ]
 
Frenko
35. 04-10-2007 16:11
 
Підтримую українство
Щиро дякую, Frenko, за гарні слова! Дуже приємно читати Ваш інтелігентний, реально обгрунтований та чіткий погляд на життя! Побільше б таких людей, як Ви! Можливо Ви підкажете варіанти, як нам добиватися всього того, про що Ви говорили?.. Як боротися? Кроки?.. Дякую!
[ гість ]
 
Тіма
36. 08-10-2007 01:29
 
Підтримую українство
Всеукраїнські тури,статті в газетах - не ображайтесь, але це усе хуйня. Укр. мову все-одно будуть щемити, одними лише форумами й пафосними красивими промовами тут не зарадиш. Формування еліти з митців - дурррня: на це підуть роки, десятки років. за цей 4ас ваші ж діти говоритимуть вам: "Папа4ка!!".
[ гість ]
 
Inviktimus
37. 08-10-2007 02:18
 
В Сибір, в резервацію
Моя б воля: усіх кон4ених 4иновників-москвофілів( які забороняють грати Укр. альтернативу) виселив би, скажімо на Полісся - добувати торф на благо України. А ще краще завоювати половину Росії, нав'язати їм Укр. мову та культуру, а всіх незгодних ім6ецилі-кацапів виселити в резервацію, до білих ведмедиків-околупиків, а нагляда4ами поставити чукч - хай відтянуться, за всі століття. Україна від Карпат до Кавказу!!.)) Це звісно жарт, але подумайте над моїми словами. Спробуйте щось радикальніше ніж ба3арити ніпрощо. Ато якось нуднувато 4итати ваші коментарі.Виклю4ення МАМАЙ - респект тобі 4увак, єдиний пацан4ік,який писав розумні ре4і. 
Якщо вам хо4еться дати в носа якомусь о4колупові-кацапові після про4итаного(маю на увазі ту хрінь з MEDHEDS), то навіщо себе стримувати: Ой, а це ж не культурно, так не красиво, а в 4ому ж винен особисто він...Пошліт усю вашу інтелігнтність НАХРІН ДАЙТЕ ЙОМУ В НІС. І не говоріть, що нетерпимість породжує нетерпимість, що саме тому існують українофоби. Таких як ви росіяни не люблять навіть більше ніж мене, 4им більше їх дрюкаєш - тим більше вони тебе поважають(такий вже у них дурнуватий менталітет, схильність до тоталітаризму). тож хо4ете щось змінити у цій країні - покажіть що ви не потерпите такого ставлення до себе, до своєї мови і до своїх довбаних прав. А що до прав нетерпимих кацапів і москвофілів: ха! клав я на їх права, трахав в сраку їх і їхню йобану расію (да, кацап4іки "расію", змаленької літери "р").
[ гість ]
 
inviktimus
38. 16-10-2007 10:42
 
В Сибір, в резервацію
Що тут скажеш... Маємо патріотичне ТБ!
[ гість ]
 
39. 17-10-2007 12:28
 
В Сибір, в резервацію
ти повністю правий,мен
[ гість ]
 
koljan
40. 30-10-2007 14:10
 
В Сибір, в резервацію
кацапи, вони і в Африці кацапи. Як один ту написав хіба ми не козаки?!!! Народ, нам треба впиратися рогами і гнати поганців з нашої країни! Вони хочуть забрати в нас те, чого у нас і так майже не лишилося - нешу ПРЕКРАСНУ УКРАЇНСЬКУ мову! не даймо їм це зробити!
[ гість ]
 
MrBas
41. 04-11-2007 10:48
 
В Сибір, в резервацію
люди чёза придурок этот рулс встретил бы харю набил
[ гість ]
 
42. 28-11-2007 09:14
 
Формат
Щодо формату:  
При чому тут, Український гурт чи ні? Якщо пісня за форматом не підходить, то чого її ставити на ротацію? Давайте я в аптеці почну крім ліків продавати ковбасу - бо вона Українського виробництва і подобається мені. Так саме і з телеканалами. Ви вважаєте, що телеканал упустить можливість поставити до ефіру гарну якісну пісню???
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
43. 28-11-2007 10:12
 
Формат
Шановний Kastet, думаю, що якраз телеканал Україна якраз таки упустить таку можливість. А знаєш чому? Тому що у його керівництва зовсім інші установки! Навіть не смаки, заміть!.. Тому що я впевнений, що навіть у головного дирехтора цього каналу є парочка українських альбомів, і скоріше за все, що навіть того ж самого Мед Хедз. Але їм наказали: чуваки, ви маєте ставити Кабзона і Рєфлєкс, а фантазії тут лишні. Інакше просто полетите з роботи! Причому найогидніше в цьому всьому те, що більшість телеканалів України давно вже куплені і мають таку ж тенденцію! Повір, що Діму Білану набагато легше прорватись до ефіру на Українському ТеБе, ніж скажімо хлопцям та дівчатам з гурту ФлайzZzа або От Вінта! Але як на мене вони грають набагато цікавішу і більш цивілізовану та необхідну музику, аніж БілаЙ(!)н! А про ковбасу в аптеці ніхто й не говорить. Ми ж не кажемо про те, що потрібно вранці, поки діти в школі, ставити на телеканалі Україна порнуху!.. Ми говоримо про музику, яку сортують та "зачищають"! Ставлять одне, а інше просто не допускають! З таким успіхом ми можемо дійти до того, що років через 8 усі українські (маю на увазі україномовні і українського походження) гурти та виконавці просто або загнуться, або співатимуть російською-англійською-французькою, але аж ніяк не українською!  
А я кілька тижнів тому був у Польщі на дискотеці. Так там з 20 пісень грали 19 (!) польською мовою! Там у ларьку просто не знайти журнал не польською мовою! Тут, в цій темі, друже, ми про це і говоримо! Розумієш?..
[ гість ]
 
Тіма
44. 28-11-2007 18:33
 
Формат
Да при чому тут якісь установки? Чи вказівки??? Да нема ніяких вказівок ні у кого, це надумане. Просто є така в Україні тенденція: звинювачувати когось, крім себе. Чому Дімі "Єблану" простіше прорватися до ефіру? Бо туди вкладені гроші, в цей проект, і його розробляла и робить велика кілкість людей, і робить його так, щоб отримати прибуток. А що в нашій державі? Ніж грати якісну чи комерційну музику, вкладати в це гроші, приймаємо закони-квоти на відсоток вітчизняного продукту і все. Якісно чи ні - виконуй. Або без ліцензії на мовлення будеш.  
Тобто причина труднощів укр. співаків лише в тому, що вони не хочуть робити конкурентноспроможній продукт, і роблять все, щоб заблокувати конкурента - Російський шоубіз. Американський не зможуть... (вони не дозволять) 
 
Ще можу сказати, що деякі не розуміють різниці між комерційною попсовою музикою (будь-якою) і некомерційною. І дуже ображаються, чого ж їх улуюблені виконавці не в ротації на комерційних ЗМІ. 
Тобто, будь -яке комерційне ЗМІ повинно продавати те, що продається, а не те, що пахне патріотизмом. 
Ось Ви зайнялися бізнесом. Наприклад відкрили салон-автомагазин. У продажу є і якісні іномарки і вітчизняні авто.  
Тут приходжу до влади я (який зробив собі у власність автозавод, який виробляє неякісне авто) і приймаю закон о квотах. 
І що тепер? 50% авто ти повинен продавати мого виробництва, незважаючи на те, що на нього спросу нема. 
Теж саме і на радіо чи телебеченні.  
Чого комерційний телеканал чи радіо повинні крутити те, що їм нерентабельно?  
з патріотизму?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
45. 28-11-2007 19:42
 
Формат
Щодо установок, то незгідний. На кожному каналі є свої типу редактори, які говорять "формат" чи "неформат", маючи на увазі "заплатив" (або мені цікаво з ними поспівпрацювати заради якоїсь вигоди) чи "незаплатив" (абсолютно нецікава персона).  
Чи ти може хочеш сказати, що Мед Хедз (або всі ті, про кого ми згадали у пункті 8) роблять неякісний продукт?! Абсолютно незгідний! Вони його роблять більш європейським, ніж той самий Біл..! Плюс до всього вони усі фактично незалежні і тому роблять цікаву свою музику, а не те, що їм вказують продюсери! Звісно, що з дядьками з барсєтками було б легше, але таких дядьків в Україні дійсно мало. І це напевно є наша найбільша прикрість. 
У тій самій Польщі на тій дискотеці грав продукт на рівні Фрістайла та Ласкового Мая (правда, в сучасних ритмах) і всі поляки "рубали", як треба! У Франції свого часу теж обмежили ефір для іноземної продукції: на 70% ефір був заповнений французьким продуктом! Так, спочатку, можливо, він був не дуже якісним, але тепер?! Ти час від часу заглядаєш на французький MCM?! 
Мені здається, що якраз приклад Франції нам і потрібно обрати за стратегію, поки ми не втратили все!..  
А так дійсно, на сьогодні жодна молода продюсерська агенція чи просто гурт просто не витримує нечесної конкуренції бабла (і аж ніяк не музики!) зі сторони Росії. Та й в Росії ті ж проблеми: ще кілька років тому я міг вільно придбати навіть у нас класні рок- чи хіп-хоп збірки з молодими цікавими музикантами, чи побачити на телеекранах, як виглядає той самий Найк Борзов чи інші, а тепер?!.. Одна попса, та ще й низькосортна! 
Нещодавно їхав попуткою і прислухався до тексту чергової російської попсяри: "..а я хожу себе, пою себе, без юпочки, без трусиков. Под платьицем холодный ветерок.." 
Я не хочу слухати такого фуфла! Так само, як і Кіркорова чи Рєфлєкс!.. 
+ чому ж тоді у мене на танцях в Луцьку люди гарнесенько відриваються під тих самих Мед Хедз, Тартака, Бумбокс, Флайзу, Крихітку Цахес та багатьох інших!?..
[ гість ]
 
Тіма
46. 09-12-2007 23:27
 
Інтер
та телеканал україна це ще квіточки, а от коли я сйогодні бачив як на інтері по новинам показували репортаж зі Львову ,і перекладали на російську мову,я спочатку подумав шо знімають якусь іноземну країну,алеж ні Львів показують .Яка українська музика ??? Коли в нашій чудовій країні державну мову перекладають на російську.Підтримую inviktimusа треба щось робити ато дуже скоро буде занато пізно
[ гість ]
 
47. 10-12-2007 09:40
 
Формат
Про редакторів: 
Якщо ви не знаєте, то зараз ніякі виконавці не несуть музику на радіо чи кліпи на телебачення самостійно. Вони несуть це в агенції по інтелектуальной власності, а потім ці агенції ці твори після регістрації у себе включають в россилку НОВОЇ МУЗИКІ ДЛЯ ЗМІ. 
Далі диски з новою музикою отримують музичні редактори, які і вирішають, які пісні брати у ротацію. І За кожен прокат укр. твору платять агенціям по інтелектуалной власності. Так що ніяка радіостанція чи телеканал не може брати самостійно за гроші виконавця. Це не 90 рокі, коли так було.  
Зараз радіо чи телебачення платять виконавцям!!! За будь-який твор, що в ефірі.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
48. 10-12-2007 09:54
 
Формат
А щодо формату, додам таке: 
Якщо радіостанція отримала ліцензію на музику у стилі DISCO-POP - вона не може ставити до ротації пісні інших форматів, навіть, якщо вони записани як ви говорите - "Українськими гуртами з європейською якістю".  
Це теж саме, як і я, маючи ліцензію на продаж взуття - продаю ліки чи продукти.  
А щодо якості, то я дуже часто бачив твори, надані агенціями, які записані в дуже поганій якості. (їх це мало цікавить, яка якість...) 
Так що не треба звинувачувати укр. радіостанції в тому, що вони не хочуть брати твори до ротації - вони хочуть. Але їм не дають форматні і якісні. 
Якщо я маю ліцензію на рок-музику - рок треки, а не хіп-хоп, якщо на діско - діско, а не рок. А це не всі чомусь розуміють!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
49. 10-12-2007 11:34
 
Формат
До Отамана: так, прикро. Згідний. Приєднуйся до акцій "Не будь байдужим!" і матимеш багато однодумців з цього приводу. 
До Kastet-а: друже, можеш мені не розповідати про авторські агенції, реєстрацію та розсилки нової музики, бо, повір, я в цій сфері знаю набагато більше, аніж ти, бо сам є музикантом і стикаюсь з цією проблемою регулярно!.. Те, що ти наторочив у 47 повідомленні - повна нісенітниця - так хотілося б, щоб було (і так є закордоном, але не у нас). 
Щодо 48 повідомлення, то скажу тобі одне. Ніхто не говориь, до прикладу, про радіо Мелодія (мається на увазі його Формат), хоча і там могли б поставити стареньких Івасюка, Білозір, Дует Світязь чи Піккардійську Терцію!.. Ми говоримо про те, що на центральних "універсальних" радіостанціях чомусь не ставлять так часто Крихітку Цахес, Флайзу чи Юркеш, як Білана чи Віагру!.. Розумієш?.. А щодо якості, то мені ті перші більше довподоби: як щодо матеріалу, так і достатні по якості саунду (я пропрацював доволі довгий період часу на радіо та в клубі)!  
П.С.: якщо це не секрет, де ти працюєш?..
[ гість ]
 
Тіма
50. 10-12-2007 19:29
 
Формат!
По-перше прошу підписуватись! Працюю я на радіо і працюю викладачем в одному вузі. 
Щодо несинитниці - не згоден. Введення закону спровокувало співаків робити кількість а не якість. Ви бачили, що пропонують під назвою "нац. продукт" у россилках музики??? Наприклад переклад пісень Юри Шатунова в виконанні А. Беми, чи ще якісь дуже відомі пісні, але в виконнанні укр. співаків і Українською (дуже цікава реч, отримав чи хтось з цих співаків дозволи від дійсних авторів .... чи вони навіть не знають, що роблять в Україні з їх піснями...) Тобто, для кого цей закон зроблен і чого забороняють інший, та й Російський продукт - поняли???  
 
А з прикладом про Мелодію скажу таке: Це тільки Ви говорите про те, що не треба формат мелодії розбавляти іншоформатною музикою. А ті, хто робить в індустрії роблення великих та й бистрих грошей перекладом чужої творчості так не думає. І тому на Європі+ може в хіт-параді ЄвроТОП-40 з'явитися будь-який "Вова зі Львова" чи "Стас з Донбасу", але вони з цими піснями повинні бути і на Мелодії, бо за кожен прокат треку - гроші. 
Логіка понятна?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
51. 18-12-2007 22:57
 
оптимізм
і все ж таки потрібно вірити в краще, панове. з кожним днем, нехай повільно, але шальки терезів все ж таки схиляються на наш бік. навіть я, мешканець севастполя, помічаю деякі позитивні зміни у ставленні населення цього міста до нашої мови, культури, музики, флоту і т.ін. настане час і такі як rules вимруть, немов динозаври. То ж віримо в краще, УКРАЇНА ПРИРЕЧЕНА НА ПЕРЕМОГУ!!!!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
52. 19-12-2007 15:57
 
Оптимізм
На чий бік?  
Коли усім щось нав`язують, що слухати, що крутити, на якій мові говорити, як саме говорити, постійне змінювання влади, назви вулиць (Була вулиця Квітки Основ'яненка - стала Степана Бандери, був Проспект Леніна на проспект Джона Леннона (мабуть дуже щирий українець), станція метро ім. Кушнарьова,) ітд...
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
53. 08-01-2008 01:42
 
Оптимізм
Москальня кончана блін..... 
Заселили після голодоморів москалями........тепер кричать там "Мы истинные украинцы".......
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
54. 12-01-2008 18:00
 
Arbeiten треба!
Маю знайому етнічну росіянку, яка "Лента за лентою" співала на корпоративній вечірці. Потроху привчаю знайомих до укрмузики. Більшість просто не знає про її існування, бо в ефірі нема. А "формат" - це кайдани, які собі "праґрамниє дірєктара" одягли.
[ гість ]
 
55. 12-01-2008 19:39
 
Формат
Як ви розумієте, радіо це бізнес. Такий саме, як і інший. І на кожен бізнес є ліцензія. А в ліцензії є і формат музики, який повинен виконуватись. 
Якщо я магазині взуття почну продавати ковбасу чи ліки - мене оштрафують. Бо ліцензії на торгівлю рибою чи ковбасою нема. Теж саме і радіо. Але тут за це крім анулювання ліцензії прибутків може не бути, бо радіостанції чи телеканали живуть з реклами. Будь-якої. 
А щодо формату, то зараз розповім: 
 
Що продає радіо? Слухача. А точніше, цільову аудиторію. Тобто, коли хтось створює комерційну радіостанцію, він орієнтується,яка аудиторія найбільш цікава для його потенційних рекламодавців.  
Нажаль, інтерес аудіторії слухачів і рекламодавців різний, і тому, те, що подобається одним - не подобається іншим. Але радіостанції то платить рекламодавець. Ось тому і орієнтація радіостанцій на рекламодавців.  
Від себе додам: Є така тенденція, що радіо для молоді не деже цікаво для інвесторів в комерційних питаннях (хоча в великих містах чи столиці - Київі, існування молодіжного радіо рентабельне), тому багато станції мають орієнтацію на доросле покоління, на ретро-музику, такі радіостанції, як "Радіо Мелодія та Ретро-фм" працюють на рекламодавців, яким цікаві слухачі предпенсійного віку, людей, у яких є гроші, нерухомість, бізнес, діти, окуки - майже все, це музика їх покоління, ностальгія, і це дуже прибутковий формат.  
"АВТОРАДІО" працює з рекламодавцями, яким цікава аудиторія від 30 до 50, це бренд під назвою "ДИСКОТЕКА 80-Х", це теж дуже прибутковий формат, це теж музика, яка дає ностальгію для людей, які теж цікаві для рекламодавців, бо вони теж мають бізнес, нерухомість та інше. І навіть, ходять по клубам, де є музика 80-х. (Boney-M, Bad Boys Blue, Sandra, Modern Talking - це найвідоміші представникі цього стилю)  
Дали, є музика 90-х. Радіостанція, яка працює з такою музикою, наприклад, "ХІТ-ФМ". Аудиторія такої станції - менеджери та бізнесмени до 40 років. Це менш цікава аудиторія по зрівнянню з "авторадіо" чи "мелодією", але це теж цікавий комерційний музичний формат. (Dr. Alban, E Type , Haddaway, Masterboy, E-ROTIC, DJ Bobo, 2 Unlimited - основні відомі виконавці цього формату, Eurodance).  
Ось вам основні прибуткові музичні формати.  
 
Молодіжне клубне радіо - це радіо, яке цікаве для аудиторії 15-25 років, майже нецікаво інвесторам (бо вони це не слухають), і потрібно інвесторам, лише як радіо для політичної пропоганди, як комерційний проект може існувати лише у вигляді столичної радіостанції, де достатньо рекламодавців, хоча навіть там воно може продаватися лише в "додаток" к іншим прибутковим ретро-станціям, якщо вони існують у одному холдінгу. (виконавці цього формату, це відомі клубні ді-джеї: DJ Tiesto, Paul Oakenfold, PAUL VAN DYK, інші, та проекти: Benny Benassy, Pakito, Global Deejays, ATB, David Guetta , РНБ виконавці: Nelly Furtado, Timbaland .... та інші)  
 
Українське радіо та РОК-радіо. Такі радіостанції, нажаль, (як і молодіжне радіо) можуть мають велику аудиторію, але ця аудиторія за прибутковістю, як і молодіжна, не є досить цікавою для інвесторів, тому ці музичні формати можуть існувати лише як неприбуткове пропагандистське політизоване радіо.  
Що можна сказати: надаль, змінити це неможливо. Неможиливо робити музику, яка цікава і аудиторії 15-25 и 30-45 років однаково.  
Нажаль в нашій державі це розуміють лише керівникі-власникі радіостанції та менеджери цих радіостанцій. Цим можна об`яснювати і те, що потрібно майже примусово змушувати радіостанціїї додавати НОВУ та неформатну укр. музику до ефіру будь-якої радіостанції.
[ гість ]
 
kastet
56. 13-01-2008 03:36
 
Формат
Знову до Кастета: 
1) мені вже майже 30, Сашку Положинському, Фаготу та більшості сучасних і класних музикантів вже далеко не 16 і в більшості випадків за 30! Але це не означає, що хоча б одна з перерахованих радіостанцій сподобалася б будь-кому з нас! Одному із моїх директорів (власнику нічного клубу, в якого дітям уже по 20!), який хотів би десь і бути рекламодавцем, жодна із радіостанцій, яка є в нашому місці, фактично не пасує! А таких клуби, де крутять рок, та ще й український, у нас аж 2! І ці два клуби є фактично найпопулярнішими і найприбутковішими в місті! 
2) серед тих дядь і тьоть, про яких ти говориш, насправді здоровенна кількість тих, хто сліхали і в 70ті, і в 80ті, і в 90ті рок-мізику. Мій директор навіть поняття не має, що таке Потап і Настя Камєнскіх, але добре знає, що таке Мед Хедз та Тартак! А знаєш чому? Тому що він придбав собі супутникову антену і дивиться в телеекрані ту музику, яка йому до вподоби, а не ту, яку йому нав*язують! 
3) здоровена кількість молоді, яка слухала свого часу Нірвану,Блюр та Плач Єремії і ВВ,вже насправді виросла! Зараз більшості з них якраз по 30 з гаком! І як на мене, то це якраз і є найоптимальніші рекламодавці! Ті, кому за 45, якраз таки наплювали вже на ту рекламу, бо їм ітак добре+вони думають про рекламу по-іншому: якщо я розташовую рекламу, то про мене подумають, що справи у мене кепські (повір, мав з цим справу неодноразово!) 
4) а на кого ж спрямовані концерти-акції основних рекламодавців (пивних, мобільних)?!! Невже на тих, кому за 40?!! Ні, друже, якраз таки на тих, хто молодий! 
Справа не в тому, що є рекламодавець та формат, який обрала радіостанція. І ніхто не збирається поруч з футлями продавати ковбасу. Біля черевиків з носами, як у Буратіно, я, як звичайний покупець, хочу бачити і кросівки! І вважаю, що маю на це право!.. Але часи міняються. Ті, хто зараз завтикали, просто-напросто потім будуть чухати чуба! Ще років з вісім назад, коли я на секонд=хенді надибував штани з великими кишенями, то це було здоровене диво, за яке я міг ледь не щодня получати по зубам. На сьогоднішній день фактично в будь-якій крамниці або гардеробі ти знайдеш такі штані! Ось тобі відповідь на твої заперечення! І замість того, щоб гадити українське, краще до нього прислухайся, пошукай та кайфуй, аби потім залишитись на плаву і бути в курсі! 8)) 
А зміни однозначно настануть!..
[ гість ]
 
Тіма
57. 13-01-2008 03:39
 
Формат
Перепрошую за граматичні помилки: писав відповідь о 4ій ранку...
[ гість ]
 
Тіма
58. 13-01-2008 09:44
 
Формат
Шановний! Ви праві! Але ви не є власником радіостанції або її менеджером. І ви не буваєте в стосунках між своїм інвестором і персоналом, яким ви повинні кожен місяць, рік давати гроші. Ось, коли ви будете на цьому місці - тоді ваш погляд на те, що, і яе крутити - зміниться. 
Підприємство повинно виробляти та продавати те, що продається, а не те, що подобається! 
І стосовно укр. поп. музики: коли вона зможе конкурувати з більш-якісною, але западною, тоді вона і буде цікава для ротації. 
 
А стосовно рок-музики, то можу надати приклад: Київська станція РОКС має досить багато слухачів, але не може заробити на цих слухачах гроші, яких буде достатньо на ефір 24 години (працює з 9.00 до 21.00 
години ). І заробляє гроші лише трансляцією сесій Верховної ради. Цікавий приклад???  
 
Якщо Ви мені не вірете - зробіть самі радіостанцію, "на ваш смак", і спробуйте відпрацювати там вкладені гроші - ось тоді і поспілкуємось, і з'ясуємо, що вигідніше, укр. рок чи ретро-попсу 80-х. 
 
І ще в додаток: Невже ви не розумієте, що радіо це бізнес, і якщо б вігідно було крутити рок чи нац. продукт, його проігнорували б????
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
59. 13-01-2008 14:00
 
Формат
Свого часу, а це років зо 5 тому, мене запросили на молоду, тільки-но створену радіостанцію, аби я там зробив передачу з українською музикою (тоді форматом радіо був російський рок та хіти всіх часів і народів). Для радіостанції поставили за вимогу НацРада забезпечити в ефірі певний український відсоток. Коли я зробив першу передачу, то директор станції, почувши її в ефірі, простояв на місці всі 20 хв і не зміг поворухнутись! То була передача про Графіт (тепер - Бумбокс). Після цього він радикально змінив формат, поставивиши вітальну передачу виключно з україномовної музики та поставивши кожну другу українську пісню та викинувши з ефіру взагалі російську попсу! І що, ти думаєш, що цим він відбив слухача?! Зась! Цим він його лише привернув! Ти собі не уявляєш, скільки дзвінків було на цю віталку! Люди нарешті дізнались, що в Україні є не лише Ірина Білик та Тая Повалій, а і Скай, і Флайза, і От Вінта, і сотні нащих хітів, від яких можна просто пертися! 
Далі... Жоден із рекламодавців, котрий заходив до нас на радіо за рекламою, ніколи , чуєш, НІКОЛИ, не радив (!) яку музику ставити в ефірі, аби привернути собі покупців! А щодо тих інвесторів, про яких ти говориш, то так, звісно, коли їм москалі дали бабла, аби вони повідкривали "потрібні" ефіри, то вони і мусять його відпрацьовувати, бігати по всіляким інстанціям аби позатикати роти на слова "50% в ефірі українського продукту.."! Поки що їм везе - в Україні можна купити майже все!.. 
+ ти знаєш, яка в Росії одна з найпопулярніших радіостанцій? Так, та, в якої взяли лише бірку, але приклеїли зовсім іншу музику - "Наше радіо", основним форматом якого в Росії є якраз-таки рок-музика, а не оте фуфло, яке пхають мені з тобою до вух!.. А ще одна з найпопулярніших радіостанцій то Максимум, здається... Теж рокова. Обидві радіостанції так гарно косять бабло на своїх рекламодавцях, що взмозі влаштовувати чиненайкрутіші (а відповідно - найдорожчі!) фести щороку - "Нашествие" та "Максидром"! А як я вдень з вогнем шукав відповідні диски-компіляції з тих фестів?! 
І найголовніше: чому ми з усього завжди обираємо найпростіше та найогидніше? Чому 80% радіостанцій України практично однакові за своїм форматом, або мають по кілька братів-близнюків?! Чому, коли я вмикаю європейське радіо, то я отримую масу задоволення, а коли українське, то просто-на-просто терплю?!.. 
Всього доброго!..
[ гість ]
 
Тіма
60. 13-01-2008 14:36
 
Формат
І ще... Друже Кастет, а ти часом не бував у Львові? Не вмикав там радіо? Чи можливо там ти теж спеціально перемикав будь-яку з львівських радіостанцій аби послухати своє кохане Радіо Мелодія?! Я майже впевнений, що 85% населення Львова навіть і не думає слухати Наше Радіо чи ЛюксФм (столичний!), тому що там немає української музики!.. 
Хотів би тебе при нагоді запросити до себе в клуб на котрийсь із концертів чи просто дискотеку аби напевно шокувати тебе відсотком української музики з динаміків! І крутимо ми далеко не Павла Зіброва чи Діму Білана! І люди замовляють для друзів на привітання з днем народження в переважній більшості українське!.. А місця, як правило, в клубі заброньовані вже за тиждень на котрийсь з концертів або вечірку! А ще нещодавно я згасав на запрошення до Кіровограду виключно з українською дискотівкою! Друже, я "перебрав" годину, бо не міг заспокоїти десь 300-400 людей, які скандували "Давай ще!..". А як вони гарно на російській мові мені дякували за те, що почули, та ще й в таких об*ємах! Казали: .."я ніколи в житті не подумала б, що в Україні є стільки класної музики!.." 
Ще один з найважливіших факторів - телебачення. Коли М1 свого часу крутили в ефірі "8 колір", "В мене є мен" або ж "Тебе це може вбити", то це був просто вибух емоцій! А вже ці емоції просто налазили на радіостанції та слухачів! Впевнений, що і глядачів, і слухачів тоді було більше, та й якась іскра надії проскочила - невже все стане на свої місця?.. 
Але ж ні.. Інвестори, піднявши собі круто рейтинг завдяки якраз таки підростаючій українській музиці, вирішили нарешті покосити бабло, ставлячи тепер лише переважно російськомовний продукт і за бабло (таке, щоб його ніколи не вистачило в молодих українських музик)! Ну, побачимо, скільки ще часу він реально протягне.. Мене особисто і більшість моїх друзів вже фактично верне від такого формату... Єдине, що ще по звичці заглядаєш до нього в очікуванні змін на краще і тому, що більше нічого іншого загальнонаціонального немає...
[ гість ]
 
Тіма
61. 13-01-2008 15:21
 
Формат
Шо попало! Ці москалі зовсім припухли!
[ гість ]
 
62. 13-01-2008 19:27
 
Формат
Ні, я не можу з Вами бути згоден. Якщо б рок музика була вігідна - було б багато станцій цього формату, бо це вигідне. Але чого нема - того нема. 
І Ви, шановні, приводите якісь докази, але ви самі згодні зробити комерційну і прибуткову станцію? Якщо згодні- робіть. А потім і поговоремо у Вашому клубі. Бо ми говоримо іншими мовами. Те, що подобається слухачу - не завжди цікаве для інвесторів та спонсорів. 
Ви знаєте, що в Україні "самая отстойная радиостанция" може отримувати більше грошей, ніж рейтингова. І це дійсно так. 
 
Радіо роблять не для слухачів!!!. Запам'ятуйте!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
63. 13-01-2008 19:31
 
Формат
Секрет успеха любой радиостанции у слушателя- работать без плейлиста, 24 часа в сутки исполнение заявок. Так почему-то никто не делает. А рейтинг и радио было-бы поппулярным. Прикиньте - только любимая музыка! Хочешь - украинская, хочешь - любая другая.
[ гість ]
 
iskostya
64. 13-01-2008 19:51
 
Формат
Щодо поста №59 та 60 
 
А Ви, якщо Вам так цікаво працювати з укр. музикою - зробіть нову рокову радіостанцію. 
 
Вартість радіостанції в великому місті- до 1,5 мільйонів Євро. (якщо робити все як треба, і ставити нормальне обладнання+ працівники).  
І ще: ви повинні цією станцією відпрацювати гроші за 3 роки (як і будь-який бізнес-проект). 
 
Зробите??? а потім, як віддасте вкладені гроші - поговореме, які музичні формати рентабельні. 
(Якщо дійсно хочете зробите радіо, можу чимось допомогти в плані консультацій. Пишіть на Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. )
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
65. 14-01-2008 14:09
 
Формат
"люди чёза придурок этот рулс встретил бы харю набил" 
Ти сука тупе бидло, убийся об стінку, а ще краще приїдь в Одесу, підар, поба4имо хто кому харю наб'є.
[ гість ]
 
Invicktimus
66. 14-01-2008 14:32
 
Формат
Помітив, що у повідомлень 63 та 64 один і той самий автор, але підписи чомусь різні... 8)) 
Друже Кастет, якби я мав отих 1,5 та ще й лимони, то, думаю, просто закохав би всю країну в свій формат!.. Поки що немаю таких глобальних коштів, які б міг би вкласти навіть у набагато дрібніший бізнес. Але я тобі навів реальний приклад того, що з того, що ти любиш, можна зробити цукерку (див. повідомл. 59)! Думаю, що ти зі мною погодишся: робота тоді в кайф, коли ти отримуєш від неї задоволення, а не лише фінансову винагороду! Що я успішно і роблю на сьогоднійшній день! І нікому я не збираюся повертати ніякі гроші. Я взагалі люблю почуватися партнером директора, а не підлеглим! Люблю, коли мій директор (вибач, компаньйон!) зі мною радиться і прислухається, а не лише наказує!.. Ось у цьому і вся різниця між тобою та мною! Ти боїшся! Причому бо-зна-чого. А я роблю те, що мені довподоби та ще й за непогані гроші!.. 
Хай щастить!..
[ гість ]
 
Тіма
67. 14-01-2008 15:15
 
Формат
У меня 2 "кликухи". Видимо на автомате вбил вторую (та, что по фамилии). 
 
Я имел в виду не директора инветора! Того, кто реально финансирует. Ибо быть тем, у кого есть лишних 1.5 лимона и лично заниматься радиостанций - вещи несовместимые.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
68. 14-01-2008 15:15
 
Формат
У меня 2 "кликухи". Видимо на автомате вбил вторую (та, что по фамилии). 
 
Я имел в виду не директора инвестора! Того, кто реально финансирует. Ибо быть тем, у кого есть лишних 1.5 лимона и лично заниматься радиостанций - вещи несовместимые.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
69. 14-01-2008 16:13
 
Формат
В моєму випадку директор і є інвестор. І якби мені такий інвестор так часто вказував мені, що я маю робити, то я б вимагав від нього або ШАЛЕНУ зарплату, або просто пішов би до інших працювати ;-)
[ гість ]
 
Тіма
70. 14-01-2008 20:23
 
Формат
В таком бизнесе и при таких вложениях инвестор врядли будет и директором. Он наймёт управляющего:-). 
И взаимоотношения будут таковы: Менеджер должен заработать определённую сумму в год. И отдать инвестору. А уж как и чем он её заработает - его проблемы. Так что, на данный момент все коммерческие радиостанциии телеканалы в странах СНГ и не только, работают именно по такой схеме. 
Посудите сами: зачем человеку, у которого есть 1,5 лимона евро, тратить их на радиостанцию, чтобы самому там работать? Разве что в своё удовольствие, только тогда это уже будет радиостанция, которая будет крутить "любимую музыку хозяина" и рекламы, а соответсвенно и прибыли там не будет. 
 
Так что, если Вам интересно создать радиокомпанию, пишите проект-бизнес-план, делайте рассчёты (под какую аудиторию работать, каков муз. формат и концепция),найдите инвестора, того, кому интересно вложить средства в Ваш проект. 
 
Кстати, всё, что я писал ранее про муз. форматы и прибыльность - при рассчёте бизнес-плана организации вы сможете увидеть, если будете проводить или покупать мониторинги у контор, которые этим занимаются. 
Замечу, что радио можно создать 2 типов:  
- Радио для слушателя. 
- Радио как бизнес. 
 
В случае с "радио для слушателя" это будет лишь политизированный проект. В который постоянно инвестору нужно будет вкладывать деньги, но рейтинг будет высок (если осилите).
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
71. 15-01-2008 10:40
 
Формат
Все, мені вже набридло торочити тобі одне й те ж саме... Вибач...
[ гість ]
 
Тіма
72. 15-01-2008 17:39
 
Формат
Да мне тоже надоело обьяснять, что люди продают то, что продаётся, а не то, что слушают. Хотите этом убедится или оспорить - делайте сами радио. Тогда и будете что-либо утверждать. 
Окей?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
73. 15-01-2008 22:58
 
Формат
kastet - ти краще розкажи що криється під цим страшним словом "формат" - і хто визначає (та які критерії цього визначення) що слухати слухачу - а що ні???
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
74. 16-01-2008 08:43
 
Формат
Формат - это термин, который употребляется при выдаче лицензий для телерадиоорганизаций.  
Формат, это общее название. 
По формату радио делят на:  
- Информационные 
- Музыкальные 
- Информационно-музыкальные 
- Музыкально-информационные 
 
Относительно музыкальных форматов процитирую сайт о радиовещании Бориса Скуративского (прорадио.орг.юа): 
 
- Хіт-радіо (аналог CHR, EHR тощо) - сучасна популярна музична культура з урахуванням міжнародних та національних чартів.  
- Національне хіт-радіо - національна популярна музика. Танцювальне радіо - популярна танцювальна культура (techno, jungle, house та інші подібні стилі).  
- Сучасна музика (аналог AC, Hot AC, NAC, AOR, New Rock/Alternative) - якісна поп-музика для дорослих, класика рок-музики, поп-джаз, ритм-н-блюз, частково - соул, сучасний рок та альтернатива.  
- Хіти минулих років (аналог Oldies, National Oldies, Modern Oldies) - популярна музика 40-х - 80-х років.  
- Некомерційна полістилістика (аналог Public Radio, Rock Talk тощо) - аванґард, альтернатива, етнічна музика, рок тощо.  
 
Кто решает, что слушать слушателю, а что нет?  
-отвечаю 
 
Как вы знаете, радио это тоже бизнес. И тут тоже делают рассчёт рентабельности. И соответсвенно, если цель создания радиостанции - получение прибыли, то тот, кто делал бизнес-план радиостанции, он и решал, какая должна быть эта радиостанция. Ну а потом уж это было узаконено в лицензии, которую выдаёт НАЦРАДА З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ каждой телерадиоорганизации (и не только им). 
 
Относительно того, как попадает музыка на радио - расскажу тоже: 
 
Как вы знаете, есть агенства по интеллектуальной собственности, которые занимаются защитой авторских прав и исполнителей. Так вот, если Вы записали трек, и официально внесены в реестр, то ваш трек попадёт в рассылку "НОВОЙ МУЗЫКИ" для радио и телеканалов. Ну а за каждый прокат Вашего трека радиостанция или телеканал должны платить деньги (что и делается). 
За прокат иностранной музыки радиостанция должна отдавать 3% прибыли. 
За прокат отечественного нац. продукта 5-7% отдают (что не очень способствует его продвижению, хотя законодательным путём радиостанции заставили , когда приняли закон о проценте нац. продукта)
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
75. 16-01-2008 09:11
 
Формат
Ну и напоследок: 
"хто визначає, хто визначає, що слухати слухачу - а що ні" - Окончательное решение о выходе любого полученного трека в эфир лежит на музыкальном редакторе, который работает с базой данных, и который должен включать в неё такие треки, которые соответсвуют концепции радиостанции и официальным разрешениям по лицензии.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
76. 22-01-2008 18:58
 
Формат
Поэксперементируем: 
 
Я выкладываю подборку музыки - плейлист типичной радиостанции, которая помимо основного музыкального формата по лицензии должна выполнять свои 50% национального продукта.  
Вот я его и выполнил - смиксовал. Качайте и слушайте.  
Жду Ваши мысли!!!  
 
http://ibox.org.ua/99860/
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
77. 22-01-2008 19:01
 
Формат
Альтернативная ссылка: 
http://ifolder.ru/5059885
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
78. 23-04-2008 17:29
 
Формат
95.6 FM ДжемФМ - круто... слухаю вже протягом 3-х років. Для тих хто закоханий в українську сучасну музику. Хоч там і немає такого розмежування між українською і російською музикою. ТНМК, Qarpа,крихітка Цахес, Хорта, Тартак .... і ще безліч прекрасних українських гуртів які співають українською. Радіо неформату і альтернативної сучасної музики...простіше кажучи НЕ ПОПСА - це за твердженням самих діджеїв. Про це нагадують після кожної пісні :) Доречі, відсотків 90 російських співаків та гуртів з нашого недалекого минулого...молодих гуртів практично немає...Сплін, Арія.... мабуть в Росії повне опопсування пройшло...і кращий музичний бренд (доречі також з України)Вєрка Сєрдючка :) так що налаштовуємось і слухаємо :)
[ гість ]
 
Biz_On
79. 23-04-2008 17:31
 
Формат
і сказати що ця радіостанція бідно живе і не має спонсорів ... це просто смішно :)
[ гість ]
 
Biz_On
80. 24-04-2008 14:06
 
Формат
Cтанция выживает лишь за счёт инвестора, который её финансирует. И если ему "по приколу" вкладывать туда средства и транслировать непопсу, а фактически, некоммерческую музыку - то флаг ему в руки. Однако, не стоит забывать, что рано или поздно может и не быть денег. Вот тогда и будет попса. Так что радуйтесь, что Джем-фм ещё существует. А Боре Ложкину, который её держит она быстро надоест, уж поверьте мне...
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
81. 23-05-2008 14:18
 
Формат
Цікавий форум. Я навіть відчув себе в Україні. 
Дивлюсь наче і люди тут розумні і хочуть жити по людські. Тільки не розуміти, як за такої кількості Українофілілів ми не можем перемогти українофобів? І коли ми щось буде робити?
[ гість ]
 
82. 25-06-2008 15:12
 
Формат
Как по мне: Что просили то и получили. Каждое действие рождает противодействие(имею ввиду насильную украинизацию радиостанций, фестивалей и прочего), да и не показали мєдхєдсов скорее всего не потому, что они на украинском поют, а потому, что играют хрень... 
(только ненадо меня обвинять в "УКРАИНОФИЛИИ", слушаю Скрябіна та багато інших гуртів українською (той же СКАЙ)), а как нацики прикрывающиеся идеей "национализма" умеют коверкать факты - все прекрасно знают...
[ гість ]
 
Рустам
83. 25-06-2008 15:16
 
Формат
ПРостите бес попутал, "украинофобии" имел ввиду...
[ гість ]
 
Рустам
84. 25-06-2008 17:28
 
Формат
Да Украинизация это всего лишь прикрытие. Националисты тут в этом деле лишь для массовки. Кто-то ненавидит чужое, хочет своё, как они, а вот кто-то хочет заставить радиостанции, под видом национального продукта крутить, прошу за грубое слово "гавно". Причём то "гавно", которое до этого по понятным причинам радиостанции отказывали - и будет играть. А вот всё хорошее - как не попадало, так и не сможет попасть в эфиры. Вот это то и страшно.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
85. 02-07-2008 19:15
 
Формат
Цікаво, а чому слово націоналісти найчастіше зустрічається лише в українському інфопросторі? І вживають його лише російськомовні громадяни. Що стосується "лайна", то ми вже останні 10 років слухаємо в етерах російське "лайно" і всі задоволені. Категорія "Лайно" є суб"єктивною, бо рокери і металісти вже давно захлинаються в "лайні" котре пре з радіо, але чомусь вони мовчать.
[ гість ]
 
86. 02-07-2008 22:49
 
Формат
А что, если ваше "російське лайно" заменят украинским попсовым "лайном", то этим рокерам и металистам лучше станет?  
Хрен редьки не слаще.  
Если альтернативные стили на радиостанциях не продаются, чего радиостанции должны себе в убыток крутить подобный формат? Да, это будут слушать, но будет ли это та аудитория, которая наиболее привлекательна с коммерческой точки зрения??? 
 
Наиболее привлекательная аудитория - люди после 30 и до 50.  
Они альтернативные стили музыки, такие,как Хип-хоп, Рок и металл явно не слушают, да инвистировать не захотят.  
Диско 80-х и совок - вот их музыка.  
Так что посоветуйте вашим рокерам скидываться ежемесячно и сделать свою радиостанцию самостоятельно. И ежемесячно вкладывать в неё средства - сама она себе на жизнь не заработает, да и прибыли не принесёт. Печальной практики этого навалом...
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
87. 03-07-2008 16:59
 
Формат
Люди слухають те, що ставлять DJ, і при зміні формату радіостанцій ніхто приймачі викидати не буде, бо інколи головніше "фон", а не зміст. Що до не рентабельності рок-FM, то не погоджуюсь, бо в Празі вдало працює радіо "Rock zona". А що до контенгенту 30-50 років, то бачили ми і таких на концерті Металіки в Празі, причому 50 річні дяді їхали прямо з Київа. Тому не варто говорити про комерційну недоцільність. Все залежить від творчого потенціалу редакторів FM та добору кадрів, бо при грамотному підході і "лайно" продається. Як приклад щорічний рок фестиваль "МазепаФест" в Полтаві.
[ гість ]
 
88. 03-07-2008 22:09
 
Формат
Мы живём не в Праге а в Украине. У нас пока-что не очень торопятся дяди с большими кошельками инвестировать деньги в рок радиостанции. Попытки создать их были - но все те, кто пытался - обанкротились.  
У Вас ошибочное мнение, что на любой стиль музыки будет одинаковый спрос как и среди слушателей, так и инвесторов-рекламодателей.Альтернативное Радио-1 в Украине вещает около года, но выйти на окупаемость оно не может. Там рекламы практически нет. Почему? Слишком невелика у них аудитория слушателей из тех, кто интересен рекламодателям. Станция существует скорее как фоновая, как запасная в холдинге Авторадио-Ретро-фм и Европа+, которые своим вещанием зарабатывают средства на содержание этой роковой радиостанции. И то, надолго ли это. Рано или поздно её снимут с эфира и заменят чем-то более прибыльным.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
89. 04-07-2008 18:47
 
Формат
Добре, тоді таке питання - хто формує музичний смак українських радіослухачів? Яким чином ми підтримуєм існуючий етер? Чому стільки обурених неякісною музикою на радіо, а на програвачах слухають піратський український якісний ексклюзив? В Полтавських локальних мережжах є люди у котрих 60 ГБ україномовного продукту різних жанрів і стилів.Чому альбоми "Пікардійської терції" 1997 р. починають слухати лише в 2007? Чому ми всі такі розумні і талановиті, а все хничемо і нічого не змінюєм? Чому ми весь час переводимо стрілки на "того хлопця"? Може і на ці питання шановний kаstet знаєте відповіді?
[ гість ]
 
90. 05-07-2008 10:59
 
Формат
"Хто формує музичний смак" - на данный момент интернет. А Радиостанции это лишь продавцы, которые ставят на реализацию лишь то, что можно продать. Т.е. товар может и пользоваться спросом, но быть нерентабельным для продавца. 
"Яким чином ми підтримуєм існуючий етер" - да никак. Ведь мы слушатели, и мы радиостанции не платим за прослушивание её. Соответсвенно радиостанция подстраивается под тех, кто платит, и учитывает лишь интересы рекламодателей. А то, что слушателям нравится - не нравится рекламодателям, и наоборот. Можете не оспаривать это. В теории такое может и не быть - а на практике есть. 
"Чому стільки обурених неякісною музикою на радіо..." - А почему те, кто являются рекламодателями не финансируют заказами рекламы и спонсорством радиостанции, которые передают ваш "якісний укр. продукт"? Почему, если я создам радиостанцию, на которой будет играть укр. музыка, буду в убытке, а как перейду на западный продукт или русскую попсу или шансон - сразу буду в плюсах??? Почему те, кто слушает в плеерах укр. музыку, не вкладывают деньги рекламой на единичные станции с этой укр. музыкой, но вкладывают их на шансон, авторадио и др. радиостанции? 
Вам этот момент неинтересен?  
 
А ещё самое главное, не забывайте, что помимо качественного укр. продукта есть и некачественный. Если вы знаете способ получения музыки для теле м радиостанций, то получают в большинстве случаев лишь некачественную национальную музыку с "вказівкою" крутить именно её. Ведь есть "официальный" и "неофициальный" список укр. музыки, из которых в официальном меньшее колличество качественной музыки, но за прокат "неофициального" но более качественного могут и лицензии лишить. Другими словами, само государство в лице чиновников заставляет крутить песни лишь "своих исполнителей", и качество этих треков тут до одного места, т.к. эти песни из официального списка. Т.е. идёт обычное раскручивание радиостанций на бабки, ведь за прокат каждого трека исполнитель получает деньги от радио. Вот и вводят квоты - 85% нацпродукта. Список треков, 85 % прилагается. 
 
С 2009 года ожидается этот процент на всех радиостанциях без исключения, крутят они джаз, классическую музыку или танцевальную клубную музыку. Т.е. из 10 треков в типичном музыкальном часе на радиостанции примерно 7-8 будет из списка нацпродукта. И он будет единым для всех.  
 
В Белорусии это уже сделали - эфир тамошних радиостанций отличить нереально - только по джинглам, а так везде играет один и тот же набор песен.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
91. 12-07-2008 13:02
 
Формат
))) Браво! ))) 
Відстрілявся. Приємно, що в моїй рідній країні є люди, котрі вміють думати і розумно обгрунтовувати свою позицію. Тільки погано, що ми з Вами лише говоримо, а не докладаємо зусиль до змін на краще. Хай тобі щастить.)))
[ гість ]
 
92. 12-07-2008 19:14
 
Формат
Спасибі! 
Хоча мі ніяк не зможемо вже змінити цю річ. Чого? Велика кількість виконавців, продюсерів та чиновників у владі на ідеї патріотизму та квотах роблять собі великі гроші. Вони не хочуть повертатися у чесну конкуренцію з західним та російським музичним продуктом. Да і більшість Українців з західої України при вмілому піарі чиновників теж будуть ЗА КВОТИ.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
93. 07-05-2010 22:26
 
Формат
Щось хлопці ви тут гадаете..яка конкуренція якщо на Заході Україні забороняли співати російською мовою,та казали/та й кажуть/що то псяча мова.А ось ураїнська співуча,так не требо конкурювати співаймо,а, так українці за свої пісні хотять ще з москалів гроші получати,вони що дурні?дурниці пишите,якщо мені подобаеться Led Zeppelin так чому я повинний слухати музики.Тільки на весіллі. Російська музика е супер,е українська супер,політезуете-майстри політологи.
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >