Фестиваль «У.РОК-5» запрошує до участі музикантів та митців
// Віталій Прудиус   
18.11.2009 16:15

Фестиваль «У.РОК-5» Фестиваль "У.РОК" днями оголосив про початок прийому від музичних гуртів та творчих проектів заявок на участь у ньому в 2010 році. Наступного року захід відбудеться вже вп'яте. Конкретне місце проведення та дата поки що не повідомляються. У.Рок-5 складатиметься з музичної та мистецької частин.
Концепція музичної частини південного фестивалю включає різноманітні стилі позитивної музики.Заявки приймаються від груп, що грають у стилях рок, поп-рок, альтернатива, реггі, ска, фолк, фанк, й інших напрямках та експерементальних проектів без негативного змісту.
Мистецька частина включає фестиваль нічного короткометражного та анімаційного кіно, літературні читання, майстеркласи з художньої фотозйомки, експозиції виробів ручної роботи, оригінальних саморобних музичних інструментів тощо.
Потенційні учасники фесту можуть ознайомитись із детальними умовами та завантажити аплікаційну форму на сайті www.urok.org.ua. Дедлайн - 30 січня 2010 року.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 20-11-2009 18:50
 
У.рок традиційно проходить прямо на березі Чорного моря (Одеська обл., між Затокою та Кароліно-Бугазом. ст. Лиманська) у червні
[ гість ]
 
mila
2. 21-12-2009 16:20
 
Інформація для потенційних медіапартнерів фестивалю "U.ROK" (У.Рок). 
 
Умови співпраці: 
 
- Логотипи та банери постійних медіапартнерів розміщуються у колонці "партнери" (яка готується) офіційного інтернет-сайту і "фан-сайтів" фестивалю, фестивальної газети, а також на промо-матеріалах (афіши, флаєри, прес-релізи й ін.) + можливо на фестивальній території (обговорюється завчасно). 
 
- Медіапартнери мають можливість акредитації на фестиваль своїх представників, детальні умови якої обговорюються з організаторами завчасно. 
 
- Медіапартнери фестивалю розміщують на своїх порталах (сайтах, газетах, журналах, радіо, тв) новини фестивалю і прес-конференції, банер фестивалю, фестивалі відгуки (статті, фоторепортажі й т.ін.) 
 
+ Ми готові розглянути Ваші ідеї та пропозиції. Ми відкриті для нових ідей та співпраці з активними людьми :) 
 
З повагою, 
Людмила Мазур, зв'язок із громадськістю фестивалю "U.Rok", 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: