Тартак: новий радіосингл «3Dнс»
// За матеріалами fdr.com.ua   
14.12.2009 00:20
Тартак - Dance Dance Dance

Гурт Тартак запустив другий радіосингл зі свого майбутнього альбому, відомий серед шанувальників як «Dance Dance Dance». Щоправда обмежуватися такою очевидною назвою треку Сашко Положинський не захотів:

«Зрозуміло, що найочікуваніша назва цієї пісні «Dance Dance Dance». Власне, я так і планував її назвати. Але потім я зрозумів, що ці три слова можна зліпити в одне: додати на початок цифру 3 з буквою D. І так виходить цікавий каламбур «3Dнс». Досить таки непогано, як на мій погляд».

Вперше приспів цієї композиції з’явився у музиканта ще років зо п’ять тому. Але довший час текст лежав у шухляді, аж поки група його не дооформила в повноцінну пісню і не презентувала на минулорічних Таврійських Іграх. Відтоді було вирішено, що «3Dнс» увійде в новий альбом Тартака «Опір Матеріалів», на який в цей час наносять останні мазки у студії. Але презентувати його в радіоефірі команда вирішила тепер – перед новорічними святами, щоб трохи розрухати слухачів і додати їм позитиву. Якщо ви ще не чули цієї роботи Тартака, то можете оцінити її просто зараз:
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: