Esthetic Education представили «некліп» на «Space Song»
// estheticeducation.com   
14.12.2009 02:52

Esthetic Education відзняли відео на свою стару річ «Space Song», яка не увійшла до їхнього дебютного альбому «Face Reading» п’ять років.

«Головна фішка цього відео - що це не кліп, - розповів бас-гітарист гурту Юрій Хусточка. - Це запис пісні живцем і зйомка живого запису. Мені здається, нам вдалося знайти якийсь правильний баланс запису. Всі музиканти перебували в одному приміщенні, всі одночасно грали. Все, як на концерті, тільки на голові – навушники».

Подібний експеримент Esthetic Education вже робили з піснею «Lift It Higher». За словами музикантів, цього разу до запису наживо гурт підійшов більш професійно у технічному плані. Та й відео знімали одразу на дві камери, хоч ними і служили фотоапарати-мильниці. Режисером відео став сам Юрій Хусточка і французька художниця Елен Абдіні. «Space Song» - стара пісня Esthetic Education, вона була написана на перших репетиціях гурту, п'ять років тому. Композиція повинна була увійти в перший альбом гурту, проте так і не потрапила туди.
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 14-12-2009 21:11
 
Регрес
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >