Кому Вниз зняли відео на пісню
// UAFORMAT.COM   
20.03.2005 22:02

Патріархи українського року загалом та вітчизняної ґотики зокрема Кому Вниz зняли свій перший кліп на пісню "Птаха на ймення Nachtigal". Ця річ не є новою, вона належить пісенникові 1996 року “IN KASTUS”, але рок-рій обрав її з двох причин. По-перше, "Птаха на ймення Nachtigal" є одним з найзнаковіших доробків кому-внизівців, і на думку гурту, пісня за десять років свого існування (вперше вона була записана ще в 1994 році) й надалі бринить дочасно та злободенно. По-друге, в засіках музикантів вже були певні відео матеріали, відзняті в минулі роки, тож нині ватага лише зробила деякі дозйомки та зібрала все в одне ціле. “Птаха на ймення Nachtigal” є першим кліпом ватаги, проте це не перше відео в літописі КВ. Надати свій новий набуток у телепростір Кому Вниz збирається наприкінці березня-на початку квітня.
       За фільмуванням давніх набутків не забувають творці сучасних українських маршів і про давноочікуваний співаник “IDEM”. Сьогодні над ним гурт працює щодня, аби в цьому році таки видати платівку.
21 березня на 5 каналі у передачі “Віп-персона” гостем студії буде Андрій Середа, провідник гурту Кому Вниz. Точний час виходу програми в ефір можна дізнатися зі свіжого телерозкладу. Натомість домашня сторінка www.komuvnyz.gothic.com.ua точно повідомляє, що 9 березня у Міській раді Києва патріархів нашої ґотики було нагороджено сімома годинниками та дипломами "За вагомий особистий внесок, за популяризацію українського слова, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Шевченкового дня". //Юрко Зелений, "Вісті з Краю"
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: