6-8 липня. Країна Мрій-2007
// UAFORMAT.COM   
01.07.2007 01:28

 

Країна Мрій-2007
Країна Мрій-2007
Упродовж трьох днів 6, 7 та 8 липня у Києві пройде четвертий Міжнародний етно-фестиваль «Країна мрій-2007».
У цьому році саме на Івана Купала Країна Мрії традиційно з'єднає найцікавіших носіїв етнічної культури з усіх куточків України від Карпат до Криму та презентує нових гостей з усього світу.

За три дні найбільш масштабний етнічний фестиваль в нашій країні подарує відвідувачам знайомство із яскравою етнікою більш ніж 10 країн світу: Франція, Угорщина, Болгарія, Фінляндія, Білорусь, Польща, Туреччина та ін.

Відкриття фестивалю 6 липня о 17:00,
7 липня фестиваль запрошує з 14:00 по 22:00,
8 липня з 14:00 по 22:00.

Музичне дійство відбуватиметься водночас на декількох майданчиках: дві фольклорні сцени, майстерня народних танців, обрядова сцена, Кобзарська сцена, пересувна сцена "Фіра", на алеї майстрів проводитимуться майстер-класи з традиційних народних промислів, на дітлахів з нетерпінням чекатиме дитяча галявина, а на гурманів - смачні етнічні кухні.

Завдяки фестивалю Україну вперше відвідає світова зірка world music Khaled з Алжиру, яка проповідує суміш жанрів і стилів, поєднує наспіви ближнього сходу, елементи репу і хіп-хопу, французького шансону, африканського етно та європейського клубного біту.

Етнічне вбрання вітається. Вхід на фестиваль вільний.

Програма фестивалю: http://www.krainamriy.com/_program.html
Учасники: http://www.krainamriy.com/_uchasn.html
Як дістатись: http://www.krainamriy.com/_map.html
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >