19 травня. Музичний еко-фестиваль ''Вдох'' у Харкові
// Віталій Прудиус   
15.04.2007 02:54
Міжнародний еко-фестиваль ВДОХ19 травня в Харкові відбудеться перший міжнародний музичний еко-фестиваль «Вдох», який об'єднає навколо ідей відповідального ставлення до навколишнього середовища багатьох музикантів, акторів, письменників, художників і дизайнерів.
Програма свята дуже насичена і розгалужена. Так, на сцені можна буде спостерігати живі виступи команд з України та Росії.; на екранах — відео-експозиції понад 400 плакатів і короткометражні фільми екологічної тематики від авторів з 46 країн світу; перед початком фестивалю у парковій зоні навколо клубу «Апельсин» відбудуться презентації екологічних арт-проектів, а також вело-байк-шоу...

 

Не обійдеться і без сюрпризів – в рамках фестивалю відбудеться прем'єра сольного проекту Sun'a з гурту 5'Nizza, в якому крім самого автора беруть участь ще 5 музикантів. Віртуальним конферансьє дійства стане відомий український письменник Сергій Жадан. Віртуальним через те, що свої функції він виконуватиме у достатньо оригінальний спосіб — оголошуючи кожного з виконавців у режимі відеозапису з екранів, розташованих біля сцени. Знаючи літературний і ораторський талант Сергія, легко припустити, що одними формальними «оголошеннями» він навряд чи обмежиться.

За задумом організаторів, фестиваль пройде у форматі 12-годинного музично-візуальний марафону, в ході якого відбудуться виступи українських та російських музикантів:

5nizza [Харків]
W.K.? [Кишинев - Москва]
Крихітка Цахес [Київ]
Lюк [Харків]
Сергей Бабакин [Харків]
Фруктовый Кефир [Москва]
Miss is Big [Москва]
4.А.Й.К.А [Харків]
Трепанга [Москва]
Коло [Харків]
Проект SUNa з гурту 5'nizza [Харків]

Інформація про попередній продаж квитків (зі знижкою) та інші деталі заходу – на офіційному сайті фестивалю: www.vdoh.kharkov.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >