15 березня: Презентація книги Ірена Карпи ''Bitches Get Everything'' та концерт гурту Фактично Самі
// UAFORMAT.COM   
13.03.2007 08:15
Ірена Карпа Bitches - Get EverythingСпівачка Ірена Карпа не полишає своєї літературної діяльності. Так само як і письменниця Ірена Карпа не забуває про музичну діяльність в рамках гурту Фактично Самі. Яке з цих двох тверджень вірніше, кожен зможе вирішити сам для себе вже у найближчий четвер, 15 березня. Цього дня у Києві пройде презентація нової книги І. Крапи "Bitches Get Everything", яка супроводжуватиметься автограф-сесією, читанням уривків книги та їх обговоренням. Також в рамках заходу відбудеться концерт гурту Фактично Самі, прем'єра відоряду до пісні "My Picture" за участю Ю. Андруховича і С. Жадана та перегляд короткометражного фільму карпинської режисури “Kyiv®. Limited Edition”, показаного вперше на минулорічному кінофестивалі “Молодость2006”.  Деталі та розклад подій нижче...

 

17.00-18.30 – Магазин “Книжкового Клубу” (Вулиця Велика Васильківська 72, ТЦ “Олімпійський”, вхід з рівня метро “Респ.Стадіон”.). Читання уривків з нової книги,обговорення прочитаного. Автограф-сесія.

20.30 – Клуб “Нова Бочка” (Б. Хмельницького 3б/1.)/  Авторська читка уривків "Bitches Get Everything". Перезнтація відео, показ фільму та кілька розважальних акцій.

21.00
- Концерт гуту Фактично Самі під відео-перформанс Tih_Ra у тій же "Новій Бочці".

Умови публічного доступу:
Вхід із книгою, придбаною раніше в той же день у магазині “Книжкого Клубу” (при пред’явленні чеку) - 25 грн.
Вхід із простроченою книгою -35 грн.
Вхід без книги - 40 грн.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >