19 травня. Крихітка Цахес та Димна Суміш: sXe-party у ''Ринзі''
// UAFORMAT.COM   
16.05.2006 00:23
ImageКонцерт перенсено з клубу "Ринг", який вчора закрився, до клубу "Wenzel", що знаходиться за адресою вул. Червоноармійська, 66, що біля метро "Республіканський Стадіон". Початок о 20.00.

Київські гурти "Крихітка Цахес" та "Димна Суміш" запрошують усіх бажаючих на вегетаріанську вечірку, в ході якої фронтвумен "КЦ" Каша Сальцова розповість про основні засади так званого руху straight edge (sXe), прихильницею якого давно вже себе вважає. Вечірка відбудеться 19 травня о 20.00 в клубі "Ринг".
На концерті гурти "обміняються" своїми піснями - Димна Суміш зіграє кавер на одну з пісень Крихітки і навпаки. Кожен відвідувач заходу отримає безкоштовний рінгтон на "про-веганську" пісню Димної Суміші "Ні", яку вокалісти команд виконають разом.

Straight edge (англ.) - "прямий край", через довільне тлумачення обох слів також може перекладатись, як "вірна межа" чи "чиста перевага" - субкультура, що з'явилась у 80 роках в Сполучених Штатах серед hardcore-колективів, як протест проти способу життя, популярного в тогочасному коломузичному і музичному середовищі. На противагу sex і drugs, його основана ідея зводиться до самоконтролю і відмови від алкоголю, нікотину та наркотиків та до моногамних стосунків.
Straight edge як такий, не передбачає жодних дієтичних обмежень, але багато прихильників є вегетаріанцями чи веганами (веганізм - часткова або повна відмова від споживання їжі тваринного походження). Розповсюдженими символами Straight edge є абревіатури sXe, хХх та діагональний хрест на тильному боці долоні - такими позначками маркували відвідувачів барів, які ще не мали 21 року, щоб купити алкоголь. Найпопулярнішою цитатою про засади Straight edge є рядок з пісні "Out of step" головної sXe групи Minor Treat: "Don't drink, don't smoke, don't fuck at least I can fucking think", що, у цензурному перекладі означає "не питиму, не куритиму і не трахатимусь з ким завгодно поки здатен думати". Прихильниками та послідовниками Straight Edge є відома акторка і співачка Джульєтт Л'юїс та Генрі Роллінз. Серед прихильників веганізму - Moby, Andre 3000 (Outcast), Наталі Портман, Шинейд О'Коннор та Вуді Харельсон. Також відомими вегетаріанцями є Деймон Албарн (Blur), Кім Бейсінгер, Орландо Блум, Ричард Гір, Наталі Імбрулья, Кріс Мартін, Серж Танкіян (System of a Down), Лів Тайлер та багато інших. Докладніше про засади sXe можно прочитати на сайті "Крихітки Цахес".

За матеріалами прес-служби гурту
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >