Головна arrow Новини arrow Анонси подій arrow Кузьма самотужки записав альбом гурту Скрябін «Історії двох»
Кузьма самотужки записав альбом гурту Скрябін «Історії двох»
// Віталій Прудиус   
28.03.2011 21:41

СкрябінКузьма записав новий альбом гурту Скрябін без гурту Скрябін. Музикант пояснив, що нова платівка «Історії двох» створена «у стилі 80-х», проте з учасників гурту лише він виріс на музиці тих часів:

«Платівка витримана у певному стилі і без активної участі інших музикантів групи. Тому що, як на мене, було б несправедливо вимагати від хлопців того, про що вони не мають уявлення. Тому в процес створення музики я поринув сам».

Дивіться новий відео кліп Скрябіна «Говорили і курили»

Звернутись до стилістики 80-х Кузьма вирішив після перегляду концертів улюблених команд тих часів:

«Я зміг подивитися багато виступів ідолів 80-х років. Протягом минулого року мені пощастило побувати на концертах таких зірок як Howard Jones, Human League, China Crisis та багатьох інших чудових артистів. А після того як подивився виступ групи «OMD», я прийшов до думки про те, що все-таки треба повертатися до тієї музики, від якої у мене до цих пір мурашки по шкірі, яка не дає мені спокою».

Що вийшло в Кузьми із наслідування власних кумирів і «стилістики 80-х» можна буде почути 2 квітня під час концерту-презентації нового альбому Скрябіна «Історії двох». Деталі в афіші.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >