''Тартак'': робота над новим альбомом стоїть
// UAFORMAT.COM   
24.03.2005 13:09
ImageВ лютому гурт "Тартак" оголосив про початок роботи по напрацюванню матеріалу для майбутнього альбому, щоб уже в середині весни розпочати його безпосередній запис. Тоді ж було оголошено назву майбутньої платівки та в загальних рисах окреслено її напрямок: "За давно розробленою концепцією, в четвертому альбомі групи "Тартак" будуть  виключно пісні про кохання, а називатиметься він, мабуть, "Сльози Та Соплі"...", йшлося у повідомленні на сайті гурту. Орієнтовним часом виходу альбому тоді зазначалась осінь 2005 року. Проте схоже, що все буде не так швидко, як ми сподівались.
В інтерв'ю нашому сайту фронт-мен "Тартака" Сашко Положинський повідомив, що "робота над новим матеріалом стоїть", а "пісень з нового альбому ще немає". Однією з причин цього, на думку ватажка гурту, є участь інших членів команди у сторонніх проектах поза "Тартаком". Через це, власне, цитуючи Сашка Положинського, "... пропала дуже непогана і потенційно хітова пісня...". Причина проста: свого часу інші учасники команди так і не змогили приділити   час, щоб доопрацювати і записати революційний забійник на студії, ну а тепер це вже й не актуально.
"Немає ніякого кліпу на "Валянки", і не планувалося... І самих "валянків" вже немає...", з  іронію говорить Сашко, коментуючи нещодавно поширені міжмережжям чутки про ніби-то знятий і готовий до виходу кліп на вищезгадану пісню.
Таким чином, прихильникам гурту доведеться запастися терпінням, бо нові пісні почути доведеться не скоро, адже "Тартакам" для початку потрібно хоча б налагодити роботу у колективі. Проте зовсім сумувати шанувальникам не доведеться, адже команда має намір найближчим часом відзняти відео на одну з пісень з останнього альбому "Музичний Лист Щастя":
"Про кліпи є плани, але поки не буде конкретних результатів я мовчатиму", сказав СашкоПоложинський.

//Foto (c) patyakalo


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >