Тартак: зміна складу
// UAFORMAT.COM   
18.04.2005 19:18

Тартакзалишаютьгітаристтаді-джейУкраїнський шоу-біз продовжує досить сумну минулорічну традицію - гуртів, які змінили досить кардинальним чином склад побільшало. Днями без двох музикантів опинився гурт "Тартак" - гітарист Андрій «Муха» Самолов та ді-джей Валік залишили "Тартак". Ця подія, за словами фронтмена гурту Сашка Положинського стала якщо не трагедією, то принаймні чималою прикрістю для "Тартаку".
Яким буде звучання оновленого, зменшеного "Тартаку" сказати важко, не береться нічого гарантувати й сам пан Положинський, зауважуючи, тим не менш, що робота триватиме, і команда шукатиме шляхи виходу з цієї ситуації.
Варто зазначити, що останні кілька місяців гурт "Тартак" намагався розпочати роботу над наступною, четвертою за рахунком студійною платівкою, яка отримала робочу назву "соплі і сльози", проте через зайнятість діджея і гітариста в іншому проекті нічого зробити до сьогодні не вдалося, про що ми повідомляли трохи раніше.
Зміна складу неабияк позначиться і на характері записаного матеріалу і на термінах релізу нової платівки, хоча поки що Сашко Положинський говорить, що платівка таки до осені буде записана.
Тож, незважаючи на зміни у складі, гурт "Тартак" продовжує працювати. Що ж до Мухи та ді-джея Валіка, то й в них роботи чимало, незабаром реліз альбому гурту "Бумбокс".
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: