Гуцул Каліпсо: чернівецькі розваги
// Enter-music   
18.04.2005 19:22
Нещодавно гурт "Гуцул каліпсо" запропонував київським шанувальникам розважитись по-чернівецькі. Діставались столиці традиційно весело, та не без творчої користі, бо саме у потязі дуже часто виникають якісь теми, які потім знаходять відображення у ліриці гурту, та розповідаються зі сцени.
"Гуцул Каліпсо" досі планують випустити власну довгоочікувану платівку і після цього презентувати відео, на одну з пісень. До речі, думки з приводу створення кліпу вже почали реалізовуватись у мультяшній 3d-історії до треку "Рекет гангстєра".
Відео історія, за словами музикантів продемонструє усі історичні місцини, зокрема Калиновський базар, який має для гурту неабияке значення. Коли все це можна буде побачити і почути - невідомо, причина банальна - нестача грошей для завершення роботи. незважаючи на те що гроші закінчились, хлопці впевнені - набагато гірше, як що закінчується справжнє кохання.
На цей раз байок вистачило, так само, як настрою, та танців, і як що хтось падав не стримавши радощів, його одразу повертали у звичне положення.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: