Гринджоли: макси-сингл
// UAFORMAT.COM   
18.04.2005 19:32

Гринджоли: макси-синглГурт "Гринджоли", який представлятиме Україну на цьогорічному "Євробаченні", днями презентував макси-сингл. До диска увійшла англомовна версія єдиного хіта команди "Разом нас багато", варіації на цю ж тему 12 найпопулярніших на території Польщі польських хіп-хоп команд, ремікс на цю ж пісню за назвою "Єдині" та два відео кліпи - конкурсний «гринджолівський» та польський. Отримала назву платівка, ну дуже оригінальну, тобто "Разом нас багато". Цікаво, що макси-сингл вийшов спочатку на території Польщі, а вже потім в Україні. Зважаючи на цілком виправданий інтерес до гурту на тлі минулих політичних подій в Україні та майбутнього "Євробачення", рекордингова компанія музикантів повідомила, що придбати платівку можна буде не тільки на території цих двох країн.
Щодо музичного матеріалу "Гринджол", який для більшості лишається таємницею за сімома замками, то хлопці сподіваються презентувати нарешті свій дебютник ще до 15 травня поточного року. Яка композиція стане наступним синглом і чи отримає вона відеовтілення, музиканти вирішили не розголошувати.
Вже наступного тижня "Гринджоли" вирушать у промо-турне Європою, серед країн, які відвідає гурт - Мальта, Іспанія, Хорватія, Греція, Румунія, Кіпр, Албанія, Латвія, Литва та ще кілька країн.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >