Яскравий фюжн з Японії
// Dreamer, Enter Music TV   
19.04.2005 15:49

Яскравий фюжн з Японії - Кейко МатсуіМинулого тижня до Києва вдруге завітала найвідоміша японська джазистка Кейко Матсуі. Метою київського візиту стала презентація нової музичної програми та чергової платівки "Walls Of Akendora" 2005-го року. Для Кейко найголовнішим в джазі є відчуття свободи, яке не полишає її з дитинства, коли вперше відбулось знайомство виконавиці з цим стилем музики.

Кейко Матсуі: “Як на мене, моя музика не тільки джаз, звісно, коли я вперше почула джаз - я була сильно вражена його свободою і гармонією. Наразі, коли я створюю мою музику я доволі часто поєдную джаз з іншими стилями, такими, як рок, етно та багатьма іншими видами музики”.

Кейко виконує музику, яку можна охарактеризувати, як поєднання фюжну та нью-ейджу. Не зважаючи, що на її творчість вплинула такі відомі музиканти, як Стіві Вандер, Сергій Рахманінов і Чак Коріа, виконавиця найбільше полюбляє слухати Стінга.

Кейко Матсуі: “Звісно мені подобається Стіві Вандер, але найулюбленішим моїм співаком є Стінг, розумію, він не джазмен, проте я відчуваю, що в його музиці присутня така ж свобода, як і в джазі”.

Того вечора Кейко зірвала зливу оплесків презентувавши програму, в якій гармонійно поєднала фортепіанні екзерсиси з саксофоном, бас-гітарою та перкусією.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >