Тартак зняв відео на пісню “Стільникове кохання” (оновлено)
// UAFORMAT.COM   
19.04.2005 16:09
Тартак - кліп на пісню Стільникове коханняГурт "Тартак", незважаючи на нещодавню зміну складу не припиняє активної роботи і продовжує радувати своїх прихильників регулярною зйомкою нових кліпів. Минулого уїк-енду, коли на вітчизняних музичних телеканалах стартував відеоряд на пісню дворічної давнини “Ні, я не ту кохав” із дуетом “Світязь”, відбулися зйомки кліпу до пісні "Стільникове кохання", яка увійшла до останньої на сьогодні платівки команди за назвою "Музичний Лист Щастя". Сюжет кліпу базується на історії кохання, як водиться - спочатку все погано, а закінчується хеппі-ендом. За словами лідера гурту, Сашка Положинського, посприяла вибору пісні виключно весна та розрахунок на сентиментальність дівочої частини аудиторії. Лідер гурту зазначив, що пісня висвітлює значення стільникових телефонів в сучасному житті, конкретніше - самої функції sms. В пісні є такі рядки:
«Напишу SMS - це технічний прогрес
Дає мені шанс на майбутнє
Зведений в культ, цей малесенький пульт
З'єднує з тим, хто відсутній».

Сама пісня, за словами Сашка, хоча й нікому не присвячена проте має свою передісторію:

"Пісня «Напишу SМS» нікому не присвячена, хоча і виникла в ході реального спілкування: кохання ніякого не було, я просто переписувався з дівчиною, і на якомусь там надцятому SМS-і з'ясувалося, що в неї специфічний телефон, і з написаного мною вона розуміла не все. Добре, що спілкування було дружнім. А якби ці повідомлення були справді життєвоважливими, от якби я написав: «Якщо ти мені через п'ять хвилин не відповіси, я застрелюся»? Мій телефон говорить, що повідомлення адресатом отримане, а вона його насправді не прочитала..."

Щодо команди, яка взялася до відео-втілення пісні "Стільникове кохання", то як зазначив Сашко - все це результат довгої творчої і не тільки дружби. Цього разу "тартаківським" кліпом займаються молоді і талановиті хлопці з продюсерської агенції "А7", режисером є Олександр Пархоменко, а оператором - давній знайомий, ще з часів кліпу "Кожнетіло", - Віктор Черкасов. "А7" готує купу ексклюзивних фішок та спецефектів, а закінчити роботу творча група обіцяє десь аж в другій половині травня, тому прихильникам, які зараз ще тільки смакують відео “Ні, я не ту кохав”, довго чекати не доведеться.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >