ТНМК репрезентують ''Jazzy'' в Україні
// UAFORMAT.COM   
21.04.2005 13:36
ТНМК репрезентують Jazzy в УкраїніТанок на Майдані Конго сьогодні ввечері, на закритому для пересічних шанувальників команди перфоменсі репрезентує свою лайвову платівку "Jazzy" для української публіки. Нагадаємо, що цей альбом ще в листопаді минулого року потрапив на український та російський музичні ринки і тоді ж відбулась концертна презентація "Jazzy" в Росії. В Україні ж у цей час тривала політична криза і, як зазаначають самі музиканти, "було не до музики", тому презентації не відбулося. Сьогодні ж у Молодому театрі ТНМК та Схід-Side збираються все це виправити.
Варто зазначити, що матеріал для платівки було записано ще 18 вересня 2003 року в київському клубі "44" на спільному святкуванні дня народження Ділі (на сьогодні екс-вокаліст ТНМК) та Олександра “Мурчіка” Муренко (перкусія, Схід-Side). До цієї події ТНМК та джаз-бенд "Схід-Side" підготували спеціальну програму, перегравши вже відомі "танківські" хіти у незвичному джазовому обрамленні, яке подекуди геть змінило звучання пісень, додало їм нового змісту та змусило слухача по-новому спримати здавалося б вже вивчені на пам'ять тексти. В той же день відбулась live-прем'єра пісні "Jazzy", з якої у 1997 році почалися спільні проекти ТНМК та Схід-Side. З того часу як джаз-бенд так і ТНМК пережили зміни в своєму складі і сьогодні вперше сробують заграти разом в оновленому вигляді: ТНМК без Ділі, а Схід-Side у складі Дмитра “Бобіна” Александрова – саксофони та Олександра “Мурчіка” Муренко – перкусія.
Під час концерту відбудеться дві прем'єри: ТНМК презентують нове відео на джазову версію відомого хіта "Тікаю" та заграють вперше свою нову пісню "Забув", яка, очевидно, також буде джазовою.
Взагалі, захоплення "танків" джазом не є випадковим. В інтерв'ю службі новин телеканалу "М1" вокаліст гурту Фагот розказав, що джазове звучання - це новий етап творчості ТНМК, його новий рівень. Чи мав на увазі лідер гурту стилістичну переорінтацію команди з хіп-хопу до, скажімо, джазу добряче приправленого чіткою - не відомо, проте вже зараз можна констатувати, що наступний альбом Танка на Майдані Конго не буде схожим на жоден з попердніх і принесе багато несподіванок.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >