''У ритмі серця'' - музичний символ ''Євробачення 2005''
// Enter Music TV   
28.04.2005 12:24
У ритмі серця - музичний символ Євробачення 2005Завершилася робота над кліпом до композиції "У ритмі серця", яку виконують Руслана та дитячий колектив. Нова пісня має стати невід'ємною частиною масштабної програми "Україна - серце Європи", яка присвячена 50-му ювілейному пісенному конкурсу "Євробачення 2005", який незабаром відбудеться в Україні. Режисером відео історії було обрано Андрея Новоселова.
Ідея пісні добре відображена у її назві "У ритмі серця". Прості, щирі мрії дітей. Вони розповідають про власні бажання, ким вони хочуть стати, коли підростуть, та якою хочуть бачити свою країну. Текст пісні належить Сашку Положинському, який до того ж допомагав Руслані та малечі висловитись у форматі речитативу.  
Крім того, Сашко зазначив, що робота над піснею супроводжувалася відчуттям величезної відповідальності, оскільки, як він зауважив, потрібно бути на сто відсотків щирим, адже за висловлення думок автора відповідатиме той, хто виконуватиме пісню. Незабаром кліп з'явиться у ефірі вітчизняних телеканалів.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: