Тартак: нові сюрпризи для прихильників
// UAFORMAT.COM   
29.04.2005 21:46
Тартак: нові сюрпризи для прихильниківПочесні “лісопили” вітчизняної музики - гурт “Тартак”, а віднедавна ще “рок-легенда України”, нарешті розжились, як це і подабає команді із таким серйозним статусом, першим офіційним реміксом, автором якого стали відомі “переробники”  - “Аби MC”. “Хірургічному” втручанню була піддана вже досить розкручена пісня “Тартака” із дуетом “Світязь” – “Ні, я не ту кохав”, відоеряд до якої зараз активно ротується на вітчизняних телеканалах. За словами Сашка Положинського, “ремікс зумисно зроблено в стилі старого доброго диско”. Варто зазаначити, що до цього вже кілька вітчизняних ді-джеїв бралися переробляти пісні гурту, проте жоден з кінцевих продуктів їх діяльності, на жаль, не  отримав офіційного статусу та не потрапляв до ротації радіостанцій. Найвідомішою неофіціною переробкою є drum’n’bass-mix херсонського DJ Nero на річ “Мікрофонна перевірка”, який ви можете знайти у нашому “Сховку файлів”. Що ж стосується можливого видання диско-реміксу “Ні, я не ту кохав” на CD, то лідер “Тартака” сказав наступне:
“Стосовно реміксу можливі різні варіанти... Ясно, що ми його рано чи пізно видаватимемо, але як і коли - говорити рано...”
Що ж до найближчого майбутнього, то тут Тартак готує одразу декілька сюрпризів. Вже за кілька днів, 3 травня, на фестивалі “Таврійські ігри” гурт презентує широкому загалу своє оновлене звучання у зміненому складі з новим діджеєм та гітаристом, які прийшли до команди в середині квітня. Окрім того на фестивалі разом із Тартаком на сцені з’являться ще й дві вокалістки: Аня Клюшниченко та Катя Рогова. Перша дівчина відома широкому загалу за своєю роботую в гурті «Де Шифер» під ім'ям Ільффа і має досвід виступів перед широкою публікою, зокрема на Майдані Незалежності в дні “Помаранчевої революції”, у фіналі українського відбіркового конкурсу “Євробачення-2005” та багатьох інших фестивалях. Також її голос можна почути на першому альбому гурту “Тартак” у пісні “Зимамитимачиха”. Що ж до біографії Каті Рогової, то про її музичні здобутки наразі майже нічого не відомо. Крім всього іншого дівчата вже давно дружать із “лісопилами” і навіть знімались у кліпах гурту на пісні “100%-й плагіат” та “Кожнетіло”.

Сашко Положинський:
“Поки ми дівчат запросили виступити з нами на "Таврійських" - так, для фішки... Звичайно, при нагоді, запросимо якось поспівати разом з нами і в Києві на якомусь із концертів... З їхніми вокалами ніші пісні звучать трохи інакше і досить незвично, отож, гадаю, це буде цікавим”.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >