Фаворитка ‘’Євробачення-2005’’ відвідала Київ
// Tala, Enter Music TV   
30.04.2005 22:18
Фаворитка Євробачення-2005 Елєна відвідала КиївДнями із промо візитом до Києва приїхала співачка, яка представлятиме на цьогорічному "Євробаченні" Грецію. За результатами попереднього глядацького голосування на європейському сайті "Євробачення" Елєна вважається ледь не одноосібним фаворитом конкурсу. Зрозуміти, чому так відбувається досить просто, варто лише проглянути представлений співачкою матеріал - досить вдалий синтез поп-музики та р-н-б, приправлений національною грецькою мелодикою, який виконує гарна, усміхнена дівчина. Не треба бути провидцем, щоб зрозуміти, наскільки такий формат до душі публіці. Варто лише згадати двох останніх переможниць "Євробачення" Сертаб Еренер з Туреччини та українську дикунку Руслану.

Helena: “Коли я лише розпочинала свою сольну кар'єру, то одразу прийняла рішення рухатися в напрямку поп-музики. Проте, я ніколи не забувала про своє грецьке коріння. на мою думку декілька моїх пісень або навіть більша частина моєї творчості  тією чи іншою мірою є  етнічними".

Незважаючи на те, що аналогії напрошуються самі собою, Елєна ні на кого рівнятися не збирається, зауважуючи, що поп-музику можна виконувати максимально оригінально.

Helena: “Я маю власний стиль - стиль Елєни. Я вважаю, що не може бути ще одної Мераї Кері або Вітні Хьюстон. І взагалі потрібно бути самим собою, а не намагатися когось копіювати. Не зважаючи на той факт, що я багато слухаю музики,  я намагаюся лише навчитися їхньому володінню голосом, бо я хочу робити лише власну музику, а не копіювати когось".

Чи зможе Елєна стати першою та відвоювати право приймати у себе наступне "Євробачення" для Греції визначить час, але важко не визнати, що подібний підхід до справи викликає щонайменше повагу.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: