Квадраджесіма: зміни у складі
// qg.kiev.ua, music.com.ua, fdr.com.ua   
04.05.2005 19:11
КвадраджесімаКиївський гурт "Квадраджесіма" відтепер має нового вокаліста. Спочатку музиканти планували лише підсилити свою співучу ланку другим вокалістом, але коли знайшли підходящу кандидатуру, з'ясувалося, що їх головний соліст "Юрій "Уррі" Слободяник не бачить себе учасником такого формування. Отож зараз у "Квадраджесімі" співає Олексій "Шеша". Цікаво, що він, як і Уррі та барабанник колективу Олександр "Полярник" Зленко, теж родом з далекої Півночі.
Наразі про нового вокаліста "Квадраджесіми" Шешу відомо те, що він в жодних гуртах участі не брав, достатньо поповештався різними землями та з розмаїтими товариствами, тож спілкується англійською, французькою і навіть знає напам'ять якісь тексти на санскриті. Кілька років прожив у Польщі, тому вільно говорить польською. Не виключено, що мовні здібності нового співуна гурт використає сповна: вже нині є задумки зробити кілька пісень польською мовою.
Що стосується Уррі, то він має намір зібрати свій гурт, в якому він виступить в якості чільника. Поки що незрозуміло, чи буде він надалі виступати й у якості тембро-ді-джея "Квадраджесіми": з боку гурту пропозиція залишається відкритою, і все залежить від остаточного рішення самого Уррі.
Зміни в складі не призупинили студійної роботи гурту над дебютником колективу. На домашній сторінці "Квадраджесіми" у розділі "Звуки з бази" можна ознайомитися з уривком першої цеглинки, з якої розпочалася кладка майбутньої платівки - пісні "Клуб". Попередній же зміст всього пісенника має такий вигляд:

Людина-Всесвіт
Позитивні Рухи
Zero
Колискова (Дума про Час)
Азбука Морзе
Танцюєш ти
Клуб
Наказано Жити
Сosmopolition
Урбанаджангла

5 травня в столичному клубі Store 205 відбудеться перший виступ "Квадраджесіми" з новим вокалістом Олексієм "Шешою". Наразі гурт гратиме старі пісні, але із суттєво переробленою співочою ділянкою. Початок о 20.00.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >