М1 підтримав ініціативу віце-прем'єра Миколи Томенка
// UAFORMAT.COM   
05.05.2005 17:24
М1 підтримав ініціативу ТоменкаМузичний телеканал "М1", який має найширшу аудиторію серед інших вітчизняних муз. каналів, підтримав ініціативу віце-пер'єра Миколи Томенка і з 10 травня проголошує дні української музики в своєму ефірі. У ці дні на М1 можна буде почути тільки українську музику (за виключенням кліпів учасників Євробачення-2005 та кількох спеціалізованих програм, де присутність закордонної музики необхідна).
Нагадаємо, що минулого тижня віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко звернувся до всіх телеканалів, радіостанцій та розважальних закладів (кав’ярні, ресторани, клуби тощо) аби починаючи з 1 травня вони збільшили кількість Української музики та посприяли створенню культурного середовища. Микола ТоменкоТакож Микола Томенко закликав кабельних операторів України піти на зустріч музичним каналам та сприяти появі в ефірі телеканалів, що транслюють українську музику.
“Це необхідно зробити для того, щоб і самі українці, і люди, які приїжджатимуть до нашої країни, побачили нову, сучасну Україну. Треба ліквідувати парадокс, коли іноземні туристи дивуються, чому в Україні не можна почути української музики”, – йшлося у листі віце-прем’єр-міністра.
Варто зазначити, що сьогодні частка ефірного часу "М1" на яку припадають твори вітчизняних музикантів складає 40%, що є абсолютно унікальним явищем в сучасному українському медіа-просторі.
Метою ініціативи Миколи Томенка, взагалі, та "Днів української музики" на М1, зокрема, є прагнення гідно представити українську музичну культуру напередодні та під час проведення Євробачення, коли до України з‘їдеться чимало закордонних гостей та до української музики буде прикута увага всього світу.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >