Бумбокс видасть другий альбом ще в цьому році
// UAFORMAT.COM   
05.05.2005 17:25
Бумбокс готує другий альбомГурт Бумбокс активно працює над своєю другою платівкою, яку має намір видати вже цього року. Про це в інтерв'ю нашому сайту розказав Олексій Согомонов, продюсер трійці: 

"Альбом выйдет в любом случае в этом году. Я не хочу обманывать слушателей, поэтому не могу сказать точно, когда именно, но выйдет. Обещаю... Думаю, мы не будем медлить. Хотя я настоятельно прошу ребят уделять больше времени украиноязычной программе".


Наразі вже готово 5 треків і два з них гурт вже грає на концертах. Це "Date for another ten" і трек без назви. Появу англомовних пісень та вірогідність появи повнотривалої англомовної платівки Олексій прокоментував наступним чином:

"Я не уверен, что второй альбом будет англоязычным. Просто то, что началось с эксперимента потихоньку обрело форму и стало понятно, что у нас будет не один англоязычный трек, а возможно целый альбом. Думаю, что эта пластинка не должна, да и не может быть доминирующий над украиноязычным материалом".

Не забуває гурт і про підтримку свого нещодавно виданого альбому "Меломанія" та вже незабаром планує відзняти нове відео на пісню "E-mail" або "Одна", а також зліпити із власного "хоум-відео" кліп на вже майже народний "Бобік".
Щодо концертних планів на травень, то тут гурт планує активізуватися і заради цього на деякий час можливо призупине роботу у студії над майбутньою платівкою. Під кінець цього місяця команда також планує дати свій перший концерт закордоном у московському клубі "Китайский летчик Джао-да" на запрошення російської сторони.

Олексій Согомонов:
"Май обещает быть горячим. Много договоренностей. Не факт, что все получится, но приглашали в Черкассы, Черновцы, Львов. Под конец мая - Москва. Писаться будем позже."

Відверте та змістовне інтерв'ю із Олексієм Согомоновим про життя гурту, дебютну платівку, найближчі творчі плани, взаємини у колективі та відносини із гуртом "Тартак" чекайте найближчим часом.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: