Мотор'ролла відзняла відео на пісню ''8-й Колір''
// Enter Music TV   
08.05.2005 23:11
МоторроллаДнями у Києві відбулися зйомки чергового відео гурту "Мотор'ролла" до пісні "Восьмий колір". Саме цей трек транслюється у ефірах радіостанцій, презентуючи останню платівку гурту "Що кому не ясно?!". Проаналізувавши, скільки разів цю композицію можна було почути на радіохвилях, музиканти дійшли згоди, що треба обов'язково підтримати її, зробивши екранізацію.
Учасники гурту зізнаються, що це їхня перша робота такого масштабу. До того ж, це не зовсім звичний для "Мотор'pолли" жанр. Кінематографічний підхід з купою різних сцен, та ігрових епізодів, і що з цього вийде у кінцевому варіанти музиканти поки що мають доволі відносне уявлення.
"Моторолівцям" хотілося, щоб відео майоріло містикою та дивами, але знімальна група була змушена форматувати ці бажання, згідно з бюджетом відеокліпу. Планується, що робота з'явиться на екранах  телеканалів напередодні пісенного конкурсу "Євробачення", оскільки хлопці вирішили внести свою частку у формування позитивного уявлення про Україну.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 29-02-2008 12:19
 
я непроти подивитись
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >