Павло Гудімов зустрівся із пресою
// Enter Music TV, ФДР-Радіоцентр, bestmusic.com.ua   
14.05.2005 16:20
Павло Гудімов зустрівся із пресоюДнями відбулася прес-конференція ініціатором якої був Павло Гудімов, тепер вже колишній учасник гурту "Океан Ельзи". Приводом для акції стало бажання музиканта позбавити світ пліток та невірних трактувань ситуації, що склалася навколо “ОЕ”, та прагнення його учасників позбутися Гудімова.
Нещодавно на офіційному сайті гурту з'явилася інформація про те, що між "Океаном Ельзи" та Павлом Гудімовим “було втрачено творчий зв'язок і надалі колектив буде продовжувати музичну та публічну діяльність в оновленому складі”, про що повідомлеялось раніше.

Павло Гудімов: “Очень трудно покидать коллектив в который я  так много вложил. Я понял, что во многом идеализировал ситуацию в группе, и что наши системы ценностей давно отличаются...
Главня моя мечта под названием „Океан Эльзы” перестала существовать для меня. Но моя цель, по-прежнему музыка и я продолжу ею заниматься, начав сольную деятельность.”

На зустрічі із представниками ЗМІ Павло розказав про те, що не всі учаники гурту були згодні із його виключенням зі складу і,зокрема, Денис Дудко був на стороні музиканта та заявив, що йому комфортно працювалось із Гудімовим і причин для його звільнення не бачить. Усі інші мовчали...
Що ж стосується Вакарчука, то на прес-конференцію він так і не прийшов, а його прес-служба пояснила це тим, що співак поїхав на відпочинок.
Тепер від колишніх спільних задумів залишилися тільки невирішені питання стосовно авторських прав. Гудімов продовжує працювати над сольним проектом та з надією дивиться у майбутнє.
Наразі ж місце гітариста Океану Ельзи посів Петро Чернявський, представлений на люди під час забави "Таврійські Ігри-2005". 19 річний юнак з дитинства займається музикою, і донедавна брав участь одночасно у трьох запільних гуртах: співав у групі Пепелац й грав на гітарі у формаціях День Захисту Дітей та Абздольц – останній панк-гурт є, мабуть, найвідомішим з переліченої низки. Його до Океану Ельзи запросив клавішник Мілош Єліч, який підмітив хлопця на одній з музичних толок. Звістка про перехід Петра до Океану на Абздольц гримнула зненацька, однак панки зуміли зачавити в собі жабу заздрощів і зараз ставляться до стрімкого злету колишнього соратника відразу у вищу лігу вітчизняного шоу-бізу із зрозумінням, більше того, за талановитого хлопця по-людськи щиро раді.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >