Мотор-ролла та Сity'sh працюють над новим звучанням Руслани
// Юрко Зелений, ФДР-Радіоцентр   
14.05.2005 16:45
Сєня Присяжний - фронт-мен Мотор-роллиВ хмельницької Мотор'ролли, яка нещодавно видала платівку "…шо кому не ясно?" із надзвичайно успішним забійником "8-й колір", спостерігаються моторні дні. Минулого тижня на згадану пісню гурт відзняв відео, яке буде другим кліпом до останньої плити; першим був відеоряд на "Не дзвонила, не заходила". Рокери вчинили максимально творчо: взагалі не втручалися у дії режисера та його команди. "Звісно, перед зйомками ми обговорили усі ключові точки, але після цього: чого маємо заважати робити хлопцям їхню роботу?" – ясно розтлумачує підхід Мотор'ролли ватажок Сергій "Сєня" Присяжний. Музикантам й самим цікаво подивитися, що вийде в кінцевому підсумку, позаяк зйомки відбулися із дорослим розмахом: з купою задіяних людей і техніки. Крім хмельничан в кадрі мерехтітимуть й учасники інших гуртів, зокрема Леся Щербак з Фарбованого Лису.  
Ще не охолонувши від власних зйомок, басист гурту Ігор "Батя" Лисий та чільник-гітарист Сергій Присяжний розпочали посиленні репетиції з… Русланою до її благодійного концерту, який відбудеться у рамках "Євробачення-2005" 17 травня на подвір'ї київського розважального комплексу "Арена". Хлопців відібрав музичний впровадник дійства, славний музикант, композитор та оздобник Дмитро Ципердюк. Судячи із виправ, мотор'роллівці внесли суттєві поправки на рок у звучання Руслани: місцями її виконання нагадуватиме навіть "жіночий гард-кор" штибу ще не забутих Guano Apes. У той же час інший "сірий кардинал" новітнього звучання Руслани електронник Юрій Резніченко, який працює у складі проекту Сity'sh, став "постійним альтернативним реміксером" співунки. Його довкола ґотичний "Dance With The Wolves (City'sh Mix)" вже доступний радіопросторові, крім того з награнням можна ознайомитися на домашній сторінці електронника citysh.info, запущеній, щоправда, в пробному режимі. Нині Резніченко завершує власні прочитання пісень "Плєс" та "The Same Star". Саме на цих трьох альтернативних версіях будуватиметься звучання згаданих пісень у шоу-програмі Руслани 17 травня. Водночас "The Same Star (City'sh Mix)" буде й на однойменному окремнику, який має вийти 16 травня у Бельгії, Чехії, Словаччині, Греції та в Ізраїлі. Також синґл потрапить до розкрутки у радіопростір Німеччини, Греції, Швеції, ПАР, Туреччині, ОАЕ, Болгарії, Латвії, Литві, Ізраїлі та Ісландії.
Самій ж Руслані знадобилося раптом півроку з лишком, аби після виходу англомовної "Dance With The Wolves" нарешті запустити у вітчизняний радіопростір її рідномовний відповідник "Танець з вовками". Річ побудовано не на безпосередньому оригіналі, а на рінг-тоновій версії пісні. Втім, на сьогоднішній день прийом доволі розповсюджений в шоу-бізі, якщо взагалі не з підручника.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: