Мистецьке перевтілення Руслани
// UAFORMAT.COM   
20.05.2005 21:12
РусланаСвою діяльність Посла Доброї Волі ЮНІСЕФ переможниця «Євробачення» 2004 року Руслана розпочала благодійним концертом у «Євроклубі». Шоу, що відбулося 17 травня в розважальному комплексі «Арена», зібрало більше трьох із половиною тисяч відвідувачів.
Кошти, отримані від продажу квитків, співачка обіцяє перерахувати навчально-реабілітаційному центру «Джерело» міста Львова для дітей з особливими потребами і для закупівлі обладнання реанімації новонароджених.
Побачити шоу мали змогу не лише його гості, а серед них були і Президент України Віктор Ющенко з дружиною, і мер Києва Олександр Омельченко, голова викоавчий директор ПКЄ Сванте Стокселіус, співголови організаційного комітету ПКЄ-2005 Микола Томенко і Олег Рибачук, інші урядовці, а також представники бізнес-еліти, члени офіційних делегацій країн-учасників «Євробачення», гості столиці з багатьох держав Європи. Шоу транслювали у прямому ефірі Перший національний телеканал, а також «Інтер» та «М1». Національна телекомпанія України як мовник-організатор ПКЄ-2005 виступила співорганізатором концерту.
Відкрив концерт Олександр Омельченко, а перед виступом Руслани всіх гостей привітали учасники цьогорічного «Євробачення» з Латвії, Литви, Естонії, Македонії, Греції, Хорватії та України.
Декораціями феєричного шоу стали феєрверки, вогняні спецефекти, фонтан, розташований перед сценою та унікальна світлова архітектура площі «Арена», створена спільно з компанією Zinteco.
У шоу працювали понад 50 артистів і музикантів, серед яких – повний склад балету «Життя», ансамбль ударних інструментів «Арс Нова», симфонічний оркестр, рок-група, бек-вокалісти.
На концерті, що тривав дві години, Руслана виконувала пісні свого альбому «Дикі танці» та прем’єри пісень у стилі етно-хард-денс. Співачка та її балет постали перед глядачами в оновленому образі: у червоних стилізованих костюмах і з дещо оновленими хореографічними постановками.  
Наприкінці шоу Руслана «розкидала» подяки всім, хто віддав голоси «Диким танцям» на ПКЄ–2004, усім організаторам благодійного шоу та запросила гостей відвідати Україну ще раз.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >