Репетиції фіналу: усе іде за планом… майже
// UAFORMAT.COM   
20.05.2005 21:28
Сцена Палацу СпортуСьогодні відбулася репетиція фіналу. Перед початком дійства глядачів попросили з розумінням поставитися до конкурсантів із Латвії та Великобританії, які не зможуть виступити належним чином. Річ у тім, що Вальтерс, один із двох учасників латвійського гурту, трохи захворів, тому, як і під час бою, місце друга зайняв Карліс і виконав їхню конкурсну пісню ‘The war is not over’ («Війна не скінчилась»). Можливо, пісня прозвучала не так яскраво, як у півфіналі, та все ж хлопці із честю вийшли із ситуації. Щодо Джевін Гілтон, учасниці з Великобританії, то з її виступу не було помітно і чутно, що в неї якісь проблеми зі здоров’ям, а це свідчить про рівень співачки. 
Загалом перша репетиція фіналу була дуже схожа на першу репетиції півфіналу: знову на екранах моніторів назва однієї країни, один і той самий посткард, невелика розслабленість конкурсантів, знову на трибунах близько двох тисяч глядачів. Серед змін, що відбулися за цей час, треба відзначити невеликі зміни у сценічних костюмах і постановках танців деяких виконавців.
Публіка особливо гаряче підтримувала виконавців із Норвегії (що стало вже традиційним для цьогорічного «Євробачення»), Угорщини; просто шаленіли фани Кіпру та Греції. Ну і, звісно, найпалкіше й найгучніше вітали виступ гурту «Ґринджоли» (звідки вони, мабуть, нагадувати не треба). До речі, українському гуртові підспівували не тільки українці, а й представники інших країн Європи.
Бажаємо всім учасникам Пісенного конкурсу «Євробачення–2005» міцного здоров’я та чекаємо від них яскравих виступів.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >