Таліта Кум: нове відео ''Що знаєш ти про дівчат?''
// music.com.ua   
20.05.2005 21:36
Таліта Кум: нове відео Що знаєш ти про дівчат?17 травня  в Долині нарцисів, що у Закарпатському заповіднику,  відбулася  зйомка кліпа  «Таліти Кум» на пісню «Що знаєш ти про дiвчат»  з нового альбому «Гаряча i гiрка». Режисером відео виступив Андрій Рожен. В кліпі знялися шестеро дівчат, переможиць оголошеного напередодні зйомок конкурсу «Стань зiркою свiтової прем'єри вiд  «Талiти Кум» та  Oriflame».
Претенденткам пропонувалося написати коротку розповідь «Найяскравіший день мого життя»  та надіслати її разом із фото на адресу музикантів. Прийшло дуже багато листів  -  з  різних куточків України, навіть з далеких сел. Насправді  було дуже важко вибрати серед величезного числа цікавих історій  декілька, які були б водночас яркими, щирими, позитивними та по-дитячому наївними, як і сама природа. Врешті-решт зупинилися на 6-ти учасницях.
Згідно з надісланими листами стиліст кліпу Ліля Літковська ще до знайомства з дівчатами вигадала образи, які й були органічно відтворені в процесі  зйомок. Наскільки це вдалося - судити Вам. Презентація кліпу відбудеться в Києві, наприкінці червня, на яку будуть запрошені й героїні кліпу.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: