Євробачення наближається до кульмінації
// UAFORMAT.COM   
21.05.2005 19:44
Cwtyf gfkfwe Cgjhne - jcnfyys ghbujnedfyyzСьогодні відбудеться кульмінація 50-го ювілейного пісенного конкурсу “Євробачення” в Україні. Наразі тривають останні приготування та репетиції. Шоу почнеться о 22:00 годині і орієнтовно опівночі стане відомий переможець, який буде удостоєний особливої честі бути нагородженим самим Президентом. Віктор Ющенко  зі своєю родиною, а також Прем’єр-міністр та члени уряду цього вечора будуть присутні на фінальному шоу.
Тим часом поки йдуть останні приготування невтомні букмекери продовжують гадати над можливим переможцем. Український гурт “Ґринджоли”, як не прикро, посідає останнє місце у таблиці фіналістів. Шанси на їхню перемогу оцінюють, як 100 до одного. Фаворитами Пісенного конкурсу європейські букмекери вважають грецьку співачку Гелену Папарізу та норвезький рок-гурт “Wig Wam”. Непогані перспективи має також молдавський колектив “Zdob si Zdub”.
Вирує життя і довкола самого конкурсу. Сьогодні об 11 годині ранку на Європейській площі було урочисто відкрито “Європейську алею”, до якої ввійшли прапори усіх країн-учасниць Пісенного конкурсу “Євробачення 2005”. 39 прапорів встановлено у ряд на невеликому постаменті у формі серця, що символізує єднання та взаєморозуміння європейських країн. Найвище встановлено прапор Європейського Союзу. Автором твору з неабияким символічним навантаженням став відомий у Європі український митець Анатолій Гайдамака.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: