Гурт ''НеДіля '' презентував нове відео
// music.com.ua   
31.05.2005 19:13
Неділя27 травня у кінотеатрі "Одесса-кино" відбулася презентація нового відео гурту "НеДіля" на англомовну пісню "I Will Fly". Режисером відеороботи став Сергій Озерянський (автор попереднього кліпу "НеДілі" на пісню "Знову сама", а також кліпу Росави "Спи, маленький козачок").
Пісня була написана у 2002-2003 році. Текст пісні написаний у співавторстві Росавою і Тимофієм Решетько (звукорежисер, саундпродюсер та бек-вокаліст гурту "НеДіля"), який до того ж виконав основний вокал у пісні і, відповідно, знявся у кліпі.
На відміну від нього ні Росава, ані Діля не співають, а лише грають головні ролі: пара закоханих блукає дивно зачарованим місцем і не знаходить одне одного. На загально сірому фоні (зйомки відбувалися за Києвом у не надто живописному місці над Дніпром) дуже яскраво проглядаються їхні етнічні костюми, створені спеціально для кліпу молодим стилістом Юлією Литвиненко. Як і водиться, зйомки супроводжувалися негодою, тож і Росава, і Едуард встигли підхопити застуду.
"Ідея була простою та прийшла раптово. Якось мені подумалося, що непогано було б у ролику взагалі не співати, а просто висловлювати все через якісь емоції, рухи, нібито без слів відчувати одне одного. На що Росава запропонувала взагалі не зустрічатися у кадрі, але знаходитися в одному і тому ж місці немов у різний час... Крім того, вона вважала, що Тім також повинен брати участь у зйомках, що додасть ролику певної родзинки. Так і зробили: головний герой кліпу розповідає про два закоханих серця, які тягнуться одне до одного, але так ніколи і не зустрічаються...", - розповів Діля.
В подальші плани виконавця входить просування на захід, перевидання першого альбому "НеДіля", який вже розійшовся 16-ти тисячним тиражем, а також запис наступного альбому і зйомки нового відеокліпу на лірично-сумовиту композицію "Допоможи...", прем'єра якого запланована аж на 18 вересня.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: