Esthetic Education на японському радіо
// EstheticEducation.com   
31.05.2005 19:33

ImageПісня Esthetic Education “Horrible Disaster” вийшла на англійському лейбле Spitz Live Records, у збірнику Spitz Live Record 2. Саме в цьому клубі відбувся дебютний виступ колективу в Об'єднаному Королівстві в грудні 2004 року, успіх, якого позначений тим, що після карколомного перформенса “Естетів”, для публіки були стерті національні рамки і уже важко було говорити про географічне походження групи і її музики.
Луи Франк, каталізатор Esthetic Education:
«Для нас це значна подія, тому що Spitz Live Records – компанія, що впливає на тенденції музичного ринку. У збірку входять тільки ті виконавці, яких вони вважають по-справжньому яскравими. Це не просто чергова збірка - це реальний показник статусу групи і її перспектив».
Spitz Live являє собою ексклюзивний диск, що не йде в продаж, а поширюється тільки серед радіостанцій, рекордингових компаній і продюсерів. Основною метою компіляції живих виступів зроблених у клубі Spitz є представлення музичній індустрії нових талантів.
Цікавим є термін, що був використаний у позначенні самої групи, а саме «дивні українські «панки в цирку»».
Збірник пісень "Spitz Live Record 2", включно з «Horrible Desaster” був розповсюджений у культових рекордингових магазинах, таких як: Rough Trade, Selecta disc, Tower Records і на не менш відомих радиостанціях: XFM і Resonance FM. Головної ж подією став факт присутності пісні на японських FM станціях.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >