''Чорнопривці'' - гурт підтримки БК ''Київ''
// music.com.ua   
31.05.2005 22:11
Чорнобривці Стів та Девіс - фото music.com.uaВокалісти афро-української групи «Чорнобривці» Стів і Девіс стали талісманами київського баскетбольного клубу «Київ». У минулу неділю музиканти відвідали півфінальний матч, у якому «Київ» грав з «Одесою» і виступили перед глядачами в перерві між чвертями. Київські «вовки» виграли у своїх суперників. «Чорнобривці» вважають, що в цьому є і їхня заслуга.
Спочатку музиканти сумнівалися, чи варто їм брати участь у матчі. «А раптом у них гра не піде, і ми станемо поганим символом для клубу», - говорить Стів. Але «Київ» зняли всі побоювання вже після другої чверті, вирушивши на перерву з перевагою в 25 очок. 
До речі, музиканти про всяк випадок приготували дві «мінусовки» пісні «Ти ж мене підманула»: веселий і сумний варіант. Хлопці з великим задоволенням зіграли «веселий». Разом з ними на паркет баскетбольного майданчику київського СК «Меридіан» вийшла саксофонистка, що додала виступу “Чорнобривців” драйву. Наприкінець Стів у стрибку завис на кільці, яке кияни захищали в третій і четвертій чвертях.
«Коли я грав у баскетбол, у нашій команді була традиція: щоб у наше кільце закидали поменше, хтось з наших гравців чи болільників повинен без м'яча повиснути на кільці», - розповідає Стів. Традиція не підвела. Матч закінчився переконливою перемогою киян з відривом у 32 очка.
Чи стануть «ЧБ» таким же символом БК «Київ», як і їхній «Вовк», покаже час. Але музикантам уже вручили майки членів клубу і запросили підтримувати їх в інших матчах, на що Стів і Девис з радістю погодилися. Головне, щоб матчі не збігалися з концертним графіком.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: