Горан Брегович виступив у Києві
// music.com.ua   
04.06.2005 14:49
Горан Брегович виступив у Києві2 червня в Києві відбувся концерт всесвітньо відомого балканського композитора Горана Бреговича  і його «Весільного і похоронного оркестру» (Weddings and Funerals Orchestra). Виступ проходив на одній з центральних площ столиці України - Михайлівській. Концертний майданчик обрав сам маэстро - площа оточена церквами, і золоті куполи стали логічним «доповненням» до виступу Бреговича, у якому також брав участь православний хор.
Концерт музиканта був безкоштовним для глядачів і зібрав, за деякими підрахунками, понад 20 тисяч шанувальників його таланту. Шоу тривало близько двох з половиною годин, музиканти кілька разів виходили на біса.
Виступ у Києві став завершальним у європейському турі артиста. Залишивши Україну, Брегович відправиться в Азію - його чекають слухачі Гонконгу, Кореї і Таїланду.
Горан Брегович - найбільш відомий і титулованый композитор колишньої Югославії. Його називають послом балканської культури у світі. Брегович народився 22 березня 1950-року в Сараєво. У юності грав рок-н-рол у групі «Білий ґудзик». Ставши старше, захопився балканським фольклором і став співпрацювати з режисером Еміром Кустурицею. Перу композитора належить музика до таких відомих фільмів, як «Час циганів», «Аризонский сон», «Андеграунд».


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >